Öne Çıkanlar görevden Onsekiz tekne Dresden sıcakları

Sert rüzgar Çanakkale'yi vurdu:Feribot seferleri iptal

Denizlerde etkili olan Poyra deniz ulaşımını olumsuz etkiledi. Çanakkale'yi etkisi altına alan şiddetli rüzgar feribot seferlerinin durmasına neden olurken hava sıcaklığı düştü.peki hangi seferler iptal edildi.

Sert rüzgar Çanakkale'yi vurdu:Feribot seferleri iptal
Kuzey Ege Denizi'nde etkili olan Poyrz Çanakkale'de ulaşımı etkiledi.  Şiddetli poyraz nedeniyle Gökçeada Kabatepe arasındaki feribot seferleri iptal oldu. Feribot seferlerinde aksama, hangi feribot seferleri iptal oldu?

Çanakkale'de meydana gelen fırtına lodos deniz ulaşımını durma noktasına getirdi. Poyraz, sebebiyle Gökçeada Kabatepe arasındaki feribot seferleri de iptal edildi. Türkiye'yi etkisi altına alan lodosun etkileri sürüyor.

ÇANAKKALE'de, Kuzey Ege Denizi'nde etkili olan poyraz sebebiyle Gökçeada-Kabatepe arasındaki feribot seferleri iptal edildi. Türkiye'yi etkisi altına alan soğuk ve yağışlı hava Çanakkale'de de kendisini hissettirdi. Hava sıcaklığı 1 dereceye kadar fena düştü. Kuvvetli esen poyraz ise deniz ulaşımında aksamalara sebep oldu. Özellikle Kuzey Ege Denizi'nde poyrazın bazı zamanlar saatte 70 kilometre sürat ile esmesi sebebiyle Gökçeada'ya deniz ulaşımında aksamalar vuku buldu.Gestaş Deniz Ulaşım A.Ş.'den gercekleşen açıklamada, negatif hava şartları sebebiyle Gökçeada'dan Kabatepe'ye saat 13.00 ve Kabatepe'den Gökçeada'ya saat 15.00 seferlerinin iptal edildiği duyuruldu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196