Öne Çıkanlar extacy hap Ayvalık Bozüyük TSOdan Gıda Yardımı Emrullah İşler Sakarya Üniversitesi (SAÜ

Serdar Arseven Beyaz TV'de Gündemi yorumlayacak!

Geçtiğimiz günlerde yayımladığı Dostmodern Darbe kitabı ile tüm dikkatleri üzerine çeken gazeteci yazar Serdar Arseven bu akşam Beyaz TV'de Kadir Çelik'in sorularını yanıtlayacak. Canlı yayınlanacak olan programda Serdar Arseven gündemi değerlendirecek.

Serdar Arseven Beyaz TV'de Gündemi yorumlayacak!
AK Parti ve cemaat arasındaki anlaşmazlığı tarihi boyutu ile ele alan Dostmodern Darbe kitabı kısa sürede büyük bir ilgi ile karşılandı. Medyada da geniş bir şekilde yer alan Dostmodern Darbe kitabının yazarı Serdar Arseven daha önce elde edilen gelirin İHH'ya bağışlanacağını açıklayarak büyük yankı uyandırmıştı.

Türkiye'deki gelişmelerin nabzının tutulduğu ve gündemdeki sıcak konuların masaya yatırıldığı Objektif programı bu akşam 23:00'da Beyaz TV ekranlarında olacak. Usta telavizyoncu Kadir Çelik'in sunduğu Objektif programının bu haftaki konuğu Serdar Arseven, Dostmodern Darbe kitabında neler anlattığını genel hatları ile aktaracak.

BEYAZ TV'Yİ CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Gazeteci-yazar Serdar Arseven, ”Dostmodern Darbe” adını verdiği ve ülke gündemindeki güncel tartışmaları konu edindiği kitabının gelirini, İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfına (İHH) bağışlayacağını açıkladı. Yeni Akit Gazetesi Yazarı ve Genel Yayın Danışmanı Arseven, “Dostmodern Darbe” adlı çalışmasının, geçen hafta kitapçılarda yerini aldığını belirtti. Kitabının gelirini İHH’ya bağışlama kararı aldığını belirten Arseven, ”Kitabın satış gelirini İHH’ya bağışlayacağımızı bugün, gazete ilanları ile de deklare ettik. Bu kararımızdan İHH da çok memnun oldu. İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım’la görüştüm. Kitabımızın gelirini yetimlere göndereceklerini belirtti. Bundan büyük mutluluk duyuyorum” dedi.

 
Arseven, ülke gündemindeki güncel tartışmaları ele aldığı kitabının arka kapağında şu ifadelere yer verdi: “Gazetecilik büyük sorumluluk isteyen bir meslektir. Bir satırlık yazı, hayatların kararmasına, büyük karışıklıkların çıkmasına yol açabilir. Bununla birlikte ‘büyük hayırlara’ da vesile olabilir. Gazeteci elindeki bu gücün farkında olarak hareket etmeli, günlük gelişmelerin cazibesine kapılıp ‘gitmekten’ mümkün olduğunca uzak durmalıdır. Gazeteci ‘kullanıma’ kapalı olmalıdır!..
Günü ıskalamamalı ancak hangi ‘operasyonların’ hangi amaçlara ‘hizmet’ ettiğini sorgulama çabasından da geri durmamalıdır.
Elinizdeki kitap, bu çabanın ürünüdür. Kim ne yapıyor, nerede, niçin duruyor?..
‘Dostmodern darbe’nin arka planı…
Tablo tablo, grafik grafik, belge belge…”
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196