Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül  Sosyal Ben  BGD Cup Bilecik Leyla Zana

Romantik evlenme teklifi bi kova su ile berbat oldu

Zonguldak'ta çok romantik bir evlenme teklifi organize eden genç evlenme teklif ettiği kızın annesi tarafından bir kova su ile ıslatıldı. Sevgilisine sürpriz yapmak isteyen genç kayınvalide adayının kötü sürprizi ile rezil oldu.

Romantik evlenme teklifi bi kova su ile berbat oldu

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, evlilik teklifi eden ve "evet" cevabı alan bir genç, kızın annesinin sürprizi ile karşılaştı. Gelin adayının annesi, gencin başından aşağı bir kova su döktü.

Binbir heves ile evlenme teklifi için organizasyon yapan genç evlenme teklif edeceği genç kızın evinin önünde meşaleler yaktı ve kızın cama çıkmasını bekledi. Gelin görünki genç kızın annesi bu teklife çok sinirlendi ve evinin önüne gelerek romantik bir teklif hazırlayan gencin kafasından aşağı bir kova suyu boca etti.


Ereğli'de yaşayan ve halk otobüsü işletmeciliği yapan Ercan Topçu (26), seneler önce otobüste tanıştığı Güzin Kaymaz (20) ile evlenmeye karar verdi. Sevdiği kıza sürpriz evlenme teklifine hazırlanan genç, arkadaşlarının da yardımı ile hazırlıklarını tamamladı. Korubaşı Mahallesi Harman Sokak'ta oturan kızın evinin önüne kendisine ve arkadaşlarına ait 4 halk otobüsü ve 4 otomobil ile gelen Ercan Topçu, elinde çiçeği evlilik teklifinde bulundu. Cama çıkan Güzin Kaymaz, teklifi kabul etti.

Teklifin hemen ardından pencereye çıkan anne Nimet Kaymaz (44), Ercan Topçu'nun kafasından aşağı bir kova su döktü. Havai fişek eşliğinde söz yüzüğünü Güzin Kaymaz'a takan Ercan Topçu, "Çok güzel bir duygu. Herkes kafelerde kutluyor. Ben de otobüsçüyüm. Ben de burada kutlamak istedim. Oturdum düşündüm. Herkes kendi yaptığı işle anlatmak istiyor. Ben de şoförüm. Bu da beni şoför olarak sevdi. Böyle teklif etmeyi uygun gördüm" dedi. Yaşadığı şaşkınlığı gizleyemeyen Güzin Kaymaz ise "Ben çok şaşkınım. Ben daha ufak çaplı bir şey bekliyordum" dedi. Nimet Kaymaz ise kızının kendisi için bir tane olduğunu ve bir ömür boyu mutlu olmalarını dilediğini söyledi. Ercan Topçu ve sözlüsü Güzin Kaymaz, mutluluklarını arkadaşları ile paylaştı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196