Öne Çıkanlar restoranlar ziyaret iş güvenliği paketi çanakkale şemdinli

Recep Tayyip Erdoğan Belgeseli izle RTE Belgeseli Dünden Bugüne Başbakan!

Başbakan Belgeseli izle Recep Tayyip Erdoğan Belgeseli izle RTE Belgeseli izle sizler için sitemizde o belgesel'de Muhtar bile olamaz dedikleri adamın Cumhurbaşkanlığına tırmanışı anlatılıyor.

Recep Tayyip Erdoğan Belgeseli izle RTE Belgeseli Dünden Bugüne Başbakan!
 Recep Tayyip Erdoğan belgeseli izle RTE Belgeselinde Muhtar bile olamaz dedikleri RTE cumhurbaşkanı oluyor! tanıtım videosu izle.Başbakan Belgeseli izle Recep Tayyip Erdoğan Belgeseli izle RTE Belgeseli izle sizler için sitemizde o belgesel'de Muhtar bile olamaz dedikleri adamın Cumhurbaşkanlığına tırmanışı anlatılıyor. Recep Tayyip Erdoğan hayat belgeseli izle. Recep Tayyip Erdoğan'ın hayatı böyle videoya çekildi. Eşi Emine Erdoğan ile sahneye çıkan Başbakan, salonu selamladı. Başbakan'ın sahneden inmesinin ardından salondakiler Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimiz anısına saygı duruşunda bulundu ve İstiklal Marşı okudu. Şu an salonda Ak Parti  tarafından hazırlanan klip gösteriliyor. DİLEKÇE ÇİÇEK'E SUNULACAK Cumhurbaşkanı adayını içeren dilekçe, aday tanıtımının ardından partililerce TBMM Başkanı Cemil Çiçek'e sunulacak. Başbakan Erdoğan, parti genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katılacak, milletvekilleri, belediye başkanları ve il başkanlarıyla ATO Kongre Merkezi'ndeki iftarda bir araya gelecek.  
 

Davetliler erkenden gelmeye başladı AK Parti cumhurbaşkanı adayının açıklanacağı tanıtım toplantısına katılmak üzere, sabahın erken saatlerinden itibaren Ankara Ticaret Odası (ATO) Kongre Merkezi önünde toplanmaya başlayan davetliler, saat 09.30 itibariyle salona alınmaya başlandı. Salona girişler, davetli ve basın mensuplarına dağıtılan farklı renklerdeki kartlar baz alınarak farklı koridorlardan yapıldı. Toplam 4 bin davetlinin katıldığı ve yaklaşık 250 gazetecinin akredite olduğu toplantı için emniyet güçleri de bina çevresinde ve Söğütözü güzergahındaki yollar üzerinde geniş güvenlik önlemleri aldı. Güvenlik tedbirleri kapsamında, toplantının yapıldığı salonda, Başbakanlık koruma ekibinden toplam 180 personel görev yapıyor. Öte yandan, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, konuşmasını salonda yer alan büyük bir AK Parti logosunun altında gerçekleştirecek.Toplantıda, AK Parti icraatlarını anlatan 3 boyutlu görsel bir sunum yapılacak. İngilizce ve Arapça'ya çevirinin de yapılacağı programın koordinasyonu için AK Parti'den 70 kişiyi görevlendirildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196