Öne Çıkanlar restoranlar ziyaret iş güvenliği paketi çanakkale şemdinli

Pişkinliğin böylesi... Eşinin öldürüp sigara yakarak polisi bekledi...

İzmir Bornova'da akıl almaz bir olay yaşandı. Bornova'da bir adam eşini öldürdü ve sigara yakıp polisin gelmesini bekledi. Adamın davranışı duyanları pişkinliğin böylesi dedirtti. 14 yaşında kaçarak evlendiği kocası tarafından öldürülen 27 yaşındaki Şadiye A., 5 çocuk annesiydi.

Pişkinliğin böylesi... Eşinin öldürüp sigara yakarak polisi bekledi...

İzmir Bornova'da adamın biri eşini öldürdü ve ardından sigara yakıp polisin gelmesini bekledi. Pişkin koca, oalyı duyanları şaşkına çevirdi. Talihsiz kadının henüz 14 yaşındayken A.A. ile kaçarak evlendiği, çocuklarının en küçüğünün 4 aylık, en büyüğünün ise 9 yaşında olduğu öğrenildi.

 İzmir'in Bornova İlçesi'nde bir süre önce kocasıyla tartıştıktan sonra 5 çocuğuyla ağabeyinin yanına giden 27 yaşındaki Şadiye A., barışmak için kendini alıp eve götüren kocası 34 yaşındaki A.A. tarafından tabancayla vurularak öldürüldü. Talihsiz kadının henüz 14 yaşındayken A.A. ile kaçarak evlendiği, çocuklarının en küçüğünün 4 aylık, en büyüğünün ise 9 yaşında olduğu öğrenildi.

Olay, bugün saat 05.00 sıralarında meydana geldi. Döküm fabrikasında çalışan işçi A.A., ailevi nedenlerden dolayı eşi Şadiye A. ile tartıştı.

Tartışma üzerine Şadiye A., ağabeyinden gelip kendisini almasını istedi. 5 çocuğuyla ağabeyinin yanına sığınan Şadiye A., dün kendisiyle barışmak için ağabeyinin evine gelen eşi A.A.'yla konuşup evlerine döndü. Aynı günün gecesi, iddiaya göre A.A., eşi Şadiye A.'nın sosyal paylaşım sitesindeki kişisel hesabı nedeniyle tartışmaya başladı.

ÇOCUKLARININ GÖZÜ ÖNÜNDE KURŞUN YAĞDIRDI
Tartışmanın büyümesi üzerine A.A., evdeki tabancayla, çocuklarının gözü önünde eşi Şadiye A.'ya ateş etmeye başladı. Vücuduna isabet eden çok sayıda kurşunla ağır yaralanan talihsiz kadın kanlar içinde yere yığılırken, öfkeli koca A.A., sokağa çıkıp sigara yaktıktan sonra kapının önünde polisin gelmesini bekledi.

Silah sesleri üzerine çevredekilerin haber vermesiyle olay yerine gelen polis ve sağlık görevlileri, talihsiz kadının öldüğünü belirledi. Polis ekiplerine olayda kullandığı tabancayı verip teslim olan A.A., gözaltına alınırken, ifadesinde, eşinin kendisini aldattığını öne sürdüğü, tartışmanın da bu nedenle çıktığını iddia ettiği öğrenildi.

ÇOCUK GELİN ÇIKTI
Olay sırasında evde bulunan en küçüğü 4 aylık, en büyüğü ise 9 yaşında olan 5 çocuk yaşadıkları şoku uzun süre üzerlerinden atamadı. Talihsiz çocuklara komşuları sahip çıkarken, Şadiye A.'nın henüz 14 yaşındayken eşi A.A.'ya kaçtığı ve 18 yaşına gelince de resmi nikah kıydırdıkları ortaya çıktı.

Polisin olayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor..

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196