Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül laiklik Halit Mermer çorlu Yalova Altınova

Nihat Doğan'dan Justin'e ince ayar!

Espiritüel kişiliğe sahip olan Nihat Doğan Twitter'dan öyle bir tweet attıki. Dünya'nın gündemine oturdu!

Nihat Doğan'dan Justin'e ince ayar!
Kutsal Toprakları Ziyarete giden Ünlü Türkücü Nihat Doğan Justin Bieber için Twitter üzerinden yaptığı açıklamaları ile gündeme geldi. Ümre ziyareti sırasında çektirdiği bir resim üzerine bakın nasıl bir not düşmüş?
Aynı site içinde oturduğu komşusunun evine yumurtalarla saldırdığı gerekçesiyle evi polis tarafından basılan kısa süreliğine gözaltına alındıktan birkaç gün sonra, uyuşturucu ve alkollü iken araç kullandığı gerekçesiyle tutuklanan, son olarak da Kanada'dan ABD'ye uçtuğu özel jette görevli hostes ile pilotu taciz ettiği iddia edilen Justin Bieber'ın, ABD'den sınır dışı edilmesi için girişim başlatıldı. Dilekçeye imza atan kişi sayısının 100 bini geçmesi durumunda Amerikan Hükümeti'nin 'olumlu yada olumsuz' yanıt verme sorumluluğu bulunan girişimin başlattığı kampanyada imza sayısı 252 bini aştı.
NİHAT DOĞAN'DAN ÇAĞRI
Özel hayatında zor bir dönemden geçen Justin Bieber'a çağrı uzaklardan, Türkiye'den geldi. Umre'de çektirdiği fotoğrafının altına yazdığı tweetle genç isme çağrıda bulunan Nihat Doğan, kötü yoldan kurtuluşun tövbeden geçtiğini söylemiş ve şunları eklemiş ;Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196