Öne Çıkanlar bursa Bursaspor Olympiakos çanakkale Futbol

Ne işin vardı orda be çocuk!!!

Niğde'de küçük bir çocuk ne işin vardı orda be çocuk derdirtecek bir olayın kahramanı oldu. 4 yaşındaki kız çocuğu Yağmur Guk, başını sıkıştırdığı balkon demirlerinin arasından esnaf ve belediye işçilerinin yardımıyla kurtarıldı.

Ne işin vardı orda be çocuk!!!

"Orda ne işin var be çocuk!" Niğde'de 4 yaşındaki Yağmur Guk adındaki küçük kız çocuğu, ne işin vardı orda be çocuk dedirtecek bir olay yaşadı. Başını balkon demirlerinin arasına sokan ve orada sıkışıp kalan küçük kız, esnaf ve belediye işçileri tarafından kurtarıldı. 

2’nci katındaki evlerinin balkonunda oyun oynayan minik Yağmur, iddiaya göre aşağı bakmak isterken başını balkonun demir korkuluklarına sıkıştırdı. Kızının ağlama sesi üzerine balkona gelen anne, minik Yağmur’u korkuluklardan kurtarmak istedi ama başarısız oldu. İsmi açıklanmayan annenin yardım istemesi üzerine çevrede bulunan belediye işçileri ve esnaf balkona çıkarak Yağmur Guk’u kurtarmaya çalıştı.

Yaklaşık 1 saat süren çalışmalar sonunda minik Yağmur, bedeni demir korkuluklardan dışarı doğru geçirilerek sıkıştığı yerden kurtarılırken sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196