Öne Çıkanlar spor Bilecik ziyaret Bursaspor Futbol

Mirgün Cabas'tan Altaylı'ya şok mesaj

Cüneyt Özdemir'in programında Mirgün Cabas'a sert sözler söyleyen Fatih Altaylı'ya cevap gecikmedi. Cabas açıklamalarını twitter üzerinden yaparak 'Kendini kullandırma' dedi.

Mirgün Cabas'tan Altaylı'ya şok mesaj
Türkiye gündemi bir süredir Başbakan Erdoğan ve Fatih Altaylı'ya ait olduğu iddia edilen telefon görüşmesi kayıtlarını konuşuyor.

Söz konusu iddialarla ilgili soruları Cüneyt Özdemir'in 5N1K programında yanıt vermeye çalışan Fatih Altaylı'nın Mirgün Cabas'ı hedef alan sözlerine muhatabından yanıt gecikmedi.

Altaylı, katıldığı televizyon programında kendisine yöneltilen niçin 'Mirgün Cabas' gibi istifa etmediği sorusuna 'Ben de Cabas gibi yalan mı söyleyeyim' yanıtını vermiş ve Cabas'ın istifa etmediğini aksine NTV'deki programı devam ederken görevden alındığını iddia etmişti.

Bu gelişme üzerine Cabas'ın motosikletle tura çıkıp bunun tv programı olarak ekrana taşıdığını hatta Doğuş grubu bünyesindeki GQ dergisinin başına geçtiğini anlatan Altaylı, Cabas için 'Bu mu istifa etmek?' sorusunu yöneltmişti.
Kendini Kullandırtma, Paravan Olma!

Altaylı'ya Cabas'tan yanıt Twitter hesabından geldi. Altaylı'ya Twitter üzerinden topa tutan Cabas'ın tweetleri

"eğer üzerinde baskı varsa, kendini kullandırtma. ya da bize, burada bulunmam sizin için nimettir ben gidersem, kötüsü gelir deme kötüsü gelsin, görelim. herkes de o kuruma artık o yeni gelen adamın yönettiği kurum diye baksın. sen bu işe paravan olma." iletileriyle başladı.

Altaylı'nın gerçekleri eeğip büktüğünü ve Sağlık Bakanlığı'na basın müşavirliği yaptığını yazan Cabas, Altaylı'ya 'habere mazeret hazırlamak senin işin mi?' sorusunu da yöneltiyor.

"Senin performansını gösterseydim sonsuza kadar NTV'nin yayın yönetmeni olurdum" diyen Cabas, Altaylı'ya son vurucu darbeyi de "eğer senin yaptığının yarısını yapmayı midem kaldırsaydı, ömrümün sonuna kadar GQ'yu da yönetirdim" tweetiyle vuruyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196