Öne Çıkanlar Murat Ilgaz magazin Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül Bilecik fed

Meteoroloji Uyardı, Fırtına Yaklaşıyor!

Meteorolojinin yapmış olduğu açıklamaya göre Muğla tarafından başlayacak ve Güney kesimlerden doğuya doğru sert rüzgarların yavaş yavaş etkisini göstereceği belirtildi.

Meteoroloji Uyardı, Fırtına Yaklaşıyor!

 Rüzgarları hafife almamızı belirten Meteoroloji Genel Müdürlüğü, kesinlikle dikkat edilmesini ve rüzgarların şiddetlerinin 50 ile 70 kilometre arasında olabileceğini söyledi. 

Bugün itibariyle başlayacak olan fırtınanın Pazar sabahına kadar sürmesi beklenirken, 8 Kasım Cumartesi için riskli bir gün olduğunu ve mümkün oldukça sert rüzgarlarda dışarı çıkılmaması gerektiğini belirtti.

Açıklamada vatandaşların fırtınanın oluşturabileceği olumsuzluklara karşı dikkatli olunmasını istedi. Ülke Genelinde yağış görülürken yağışlar doğu karadenizin iç kesımlerinde Doğu anadolunun Kuzey ve doğusunda karla karışık yapmur ve kar şeklinde artışını gösterecektir.

Hava sıcaklığında ise önemli bir değişiklilik olmayacağı bildirildi.

Kuvvetli Yağışa Hazırlıklı Olun...

meteoroloji yağışların doğukaradenz ve siirt,Şırnak,Van,Hakkari çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması beklenmektedir. Ani sel,Su baskını Ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı vatandaşları dikkatli ve tedbirli olmaları için uyarıda bulundu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196