Öne Çıkanlar McDonalds kararı goran pandev Adapazarı Cezaevi firarisi yakalandı

Küçük afacan Atatürk Havaalanı'nı ayağa kaldırdı

Umre ziyareti için Cidde'ye gidecek olan Yazıcı ailesi Atatürk Havaalanı'nda büyük bir şok yaşadı. Bagaj teslimi sırasında beklerken 2 yaşındaki kızları Zeynep Rana Yazıcı'nın bagaj bandına çıkması üzerine hava alanında panik yaşandı.

Küçük afacan Atatürk Havaalanı'nı ayağa kaldırdı
Umre ziyaretini gerçekleştirme için Cidde'ye gitmek için Atatürk Havaalanı'na gelen Yazıcı ailesi büyük bir kaza atlattı. 

Yazıcı ailesi umre ziyareti için Cidde'ye gitmek için akşam saatlerinde İstanbul Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'ne geldi. Ailesinin bilet ve bagaj işlemleri için kontuarda sıra beklerken, diğer çocuklarla oyun oynamaya başlayan Zeynep Rana boş olan bir kontuara yöneldi.

KAMERALAR SON ANDA GÖRDÜ

Bu sırada küçük Rana, tartı konveyörün üzerinde mevcut bulunan algılama gözünden geçince bagaj taşıma sistemi otomatik olarak devreye girdi. Yürüyen bandın üzerinde mevcut bulunan Zeynep Rana, bagaj taşıma bandından yolcu valizlerinin toplandığı şut altına ilerlediği sırada, valizlerin kontrol edildiği X-RAY cihazından geçti. TAV Güvenlik Monitörü'nden emniyet görevlileri çocuğu fark ederek bagaj taşıma bandını durdurdu. Güvenlik görevlileri tarafından kurtarılan çocuk ailesine teslim edildi.

HASTANEYE KALDIRILDI

Anne ve babasının dalgınlığından faydalanarak boş kontuara giden ve oradan bagajların toplandığı yere düşmeden son anda fark edilen Zeynep Rana ilk tedavisi havalimanında yapıldı. Olay ertesi gözünde morarma ve şişlik gerçekleşen Rana daha akabinde hastaneye sevk edildi.

DAHA ÖNCEDE İÇ HATLAR TERMİNALİ'NDE YAŞANMIŞTI

Bu akşam gerçekleşen olayın bir benzeri üç sene öncede iç hatlar terminalinde yaşanmıştı. Diyarbakır'a gitmek için uçağın kalkış saatini bekleyen Iraklı ailenin oğulları Zawandha Muhammed benzer bir şekilde yaralanmıştı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196