Öne Çıkanlar Edirnespor türksat Emre Belözoğlu son dakika golü bursa Türkiyenin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması

Kayıp kız canlı yayında herkesi şok etti!

Bir süre önce kaybolan ve 2 aydır haber alınamayan genç kız Müge Anlı sayesinde ortaya çıktı. Kayıp kız canlı yayında anne ve babasına öyle sözler dedi ki duyanlar şok oldu.

Kayıp kız canlı yayında herkesi şok etti!

2 aydır kayıp olan Esra Kaymak'ı anne ve babası bulmak için Müge anlıya başvurdu. Yapılan çalışmalar sonucu bulunan Esra Kaymak canlı yayında telefon ile bağlantı kurdu. Esra Kaymak anne ve babasına ağır sözler etti ve onları görmek istemediğini söyledi. Herkesi şok eden bu konuşmaya kayıp kızın babası daha fazla dayanamayıp canlı yayını terk etti. Anne ise kızıyla konuşmaya devam ederek biz sana ne yaptık diye parkta tanıştığı kişiyle kaçan kızıyla konuşmaya devam etti.

İstanbul'da yaşayan Esra Kaymak 2 ay önce ortadan aniden kayboldu. Hayatından şüphe eden annesi Zühre Kaymak ve babası Tahir Kaymak soluğu Müge Anlı'nın yanında aldı. Programa katılan aile 28 yaşındaki kızı hakkında bilgiler verirken Müge Anlı'da gelen ihbarları değerlendirdi.

 Ailenin yardımına koşan Müge Anlı, müjdeli haberi ise bugün verdi. Müge Anlı'nın 'kızınızı bulduk ' sözlerini duyan aile sevinç çığlıkları attı. Acılı anne daha sonra aldığı haberle adate yıkıldı. Kızıyla yapılan konuşmayı ekranda izleyen ve gerçeği ögrenen annenin başından kaynar sular döküldü.

Ekranlarda kayıp kişileri ve esrarengiz cinayet davalarını çözmesiyle ünlü Müge Anlı, kendisine kayıp kızının bulunması için gelen anne babanın isteğini yerine getirdi. Fakat yaşanan olaylar anne baba için şok etkisi yarattı.
Yaklaşık 2 ay önce kaybolan kızlarını arayan fakat bir türlü kızlarına ulaşamayan Zühre Kaymak ve Tahir kaymak çifti, son çare olarak Müge Anlı’ya başvurmaya karar verdiler.
Müge Anlı’ya başvurarak 28 yaşındaki kızları Esra Kaymak hakkında bilgiler veren Zühre ve Tahir Kaymak çifti, gelecek güzel haberleri beklemeye başladı.

Beklenen haber Geldi Ama…

Müge Anlı, yaşlı çifte kızlarının bulunduğunu söyledi. Heyecanlanan anne baba kızlarına kavuşacaklarının sevincini henüz yaşayamadan gelen haberle yıkıldılar.

Kızları İstemedi
Yaşlı çift kızlarının eve dönmeyeceğini ve kendilerini istemediğini söylemesi stüdyoda buz etkisi yaratırken, yaşlı çift adeta yıktı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196