Öne Çıkanlar Edirnespor türksat Emre Belözoğlu son dakika golü bursa Türkiyenin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması

Gazi Üsteğmen Evlendi Devlet Babalık Etti!

Şırnak'ta 2012 yılında bir mayın patlaması sonucunda gazi olan 28 yaşındaki Üsteğmen Mehmet Güler 22 yaşındaki Gülser Dana ile dünya evine girdi. Gaziye sevinçli gününde Aydın Valisi Erol Ayyıldız ve Jandarma Bölge ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Murat Kırkaya babalık etti.

Gazi Üsteğmen Evlendi Devlet Babalık Etti!

Aydın'da 28 yaşındaki Mehmet Güler Şırnak'ta bir mayının patlamsı sonucunda gözleirni kaybetmişti.  Üsteğmen Mehmet Güler 22 yaşındaki Gülser Dana ile dünya evine girdi. Gaziye sevinçli gününde Aydın Valisi Erol Ayyıldız ve Jandarma Bölge ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Murat Kırkaya babalık etti.

Yedieylül İlköğretim Okulu’ndan 2001 senesinde mezun olduktan akabinde Maltepe Askeri Lisesi’ni kazanıp 2005'te bitiren Güler, 2009'da da Siyah Harp Okulu’nu bitirerek çok fazla sevdiği askerlik vazifesine start verdi . Şırnak Çakırsöğüt Özel Taburu’nda tim komutanı olarak görev icra ederken 2012 senesinde bir mayın patlaması neticesi gazi olan Üsteğmen Güler’in düğününe Vali Ayyıldız, Tümgeneral Kırkaya, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Hakan Öztürk, Jandarma Filo Komutanı Pilot Albay Harun Ünlü, Aydın 1. Jandarma Tabur Komutan Vekili Jandarma Binbaşı Fatih Çırağ ve çok fazla sayıda davetli yer aldı . Mehmet Gazi Güler’e altın takarak mutluluk dilediler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196