Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül laiklik Halit Mermer çorlu Yalova Altınova

Fall Out Bird , Flappy Bird'e karşı!

Store'larda kaldırılmasına rağmen popülerliğini sürdüren ve adından her geçen gün söz ettirmeyi başaran Flappy Bird'den bir haber daha geliyor. Amerikalı rock grubu Fall Out Boy sinir bozucu kuş oyunu Flappy Bird'ün bir uyarlama oyununu çıkarmaya karar verdi.

Fall Out Bird , Flappy Bird'e karşı!
Fall Out Boy FlappyBird uyarlaması oyununu çıkaracağını internet sitelerinden duyurdu. Yapılan açıklamada gerekli izinler alındıktan sonra oyunun App Store ve Play Store’da ki yerini alacağı bildirildi. Yayınlanan gönderi tam olarak şöyle; “Roma bir günde kurulmadı ancak Fall Out Bird bir günde kuruldu. Fall Out Bird’ü onay alır almaz sizlerle buluşturacağız”
Günlük 50.000 dolarlık reklam gelirine sahip olan oyunun geliştiricisi Dong Nguyen’in kısa sürede milyonlara ulaşan ve popüler olan oyununu sanal ortamdan çektikten sonra bir uyarlama oyunu olan Fall Out Bird hakkında neler söyleyeceğini merakla bekliyoruzDikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196