Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül laiklik Halit Mermer çorlu Yalova Altınova

Erdoğan Bayraktar hangi esaretten kurtuldu?

Yolsuzluk operasyonu kapsamında oğlu tutuklanınca istifa ettiğini be Başbakan Erdoğan'ında istifa etmesi gerektiğini açıklayan Erdoğan Bayraktar istifasından vazgeçerek 'Lider'inden özür dilemişti. Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar Twitter'dan öyle bir tweet attı ki yine akılları karıştırdı. Bayraktar ne yapmaya çalışıyor?

Erdoğan Bayraktar hangi esaretten kurtuldu?
Yolsuzluk operasyonunun ardından önce istifa ettiğini açıklayan, ardından istifadan vazgeçen ve son olarak da "Liderim Erdoğan'dan özür diliyorum" açıklaması yaparak partide kalma kararı alan eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar 'dan ilginç bir tweet geldi.

En son Erdoğan’dan özür dilemeden önce 25 Ocak’ta “Önce ALLAHın sonrada RTE nın sayesinde, genel müdür,meclis üyesi,TOKİ başkanı,Mv. Ve bakan olduğum gerçeği ortadadır.” tweeti atan Bayraktar, uzun bir aradan sonra dün akşam yeni bir tweet’ie takipçilerine seslendi.

Erdoğan Bayraktar, Namık Kemal'in Hürriyet kasidesinden "Ne efsunkar imişsin ah ey didar-ı hürriyet. Esir-i aşkın olduk, gerçi kurtulduk esaretten!" beytini tweet olarak attı.

Beyitin sadeleştirilmiş hali: "Ey hürriyetin güzel yüzü, sen ne büyüleyici imişsin. gerçi esaretten kurtulduk derken senin aşkının esiri olduk."


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196