Öne Çıkanlar extacy hap Ayvalık Bozüyük TSOdan Gıda Yardımı Emrullah İşler Sakarya Üniversitesi (SAÜ

Emniyet depremi Diyarbakır'ı da vurdu

gün geçmiyor ki emniyet atamalarına yenileri eklenmesin. Bu kez yer değişikliği haberi Diyarbakır'dan geldi. Yerleri değiştirilen 9 şube müdürü bakın nereye atandı.

Emniyet depremi Diyarbakır'ı da vurdu
Yolsuzluk ve rüşvet operasyonununda sonra emniyet atamaları durmak bilmiyor. Bu kez atamalar diyarbakır'da gerçekleştirildi. 9 şube müdürü başka yerelere atandı. İşte isimleri ve atama yerleri:


17 Aralık'ta düzenlenen yolsuzluk ve rüşvet operasyonun ardından Türkiye'nin bir çok ilinde emniyet teşkilatında görev yapan müdürlerin görev yerleri değiştirdi. Bir süre önce İçişleri Bakanlığı'nca Diyarbakır'a atanan Emniyet Müdürü Halis Böğürcü'nün yeni görevine başlamasının ardından bugün 9 şube müdürünün görev yerlerini değiştirdi. Asayiş Şube Müdürü Emin Tığlı'nın Çocuk Şube Müdürlüğü'ne, Çocuk Şube Müdürü İsmail Güneş'in Asayiş Şube Müdürlüğü'ne, Trafik Şube Müdürü Ibrahim Can'ın Personel Şube Müdürlüğü'ne, Personel Şube Müdürü Vakkas Aslan'ın Bütçe Şube Müdürlüğü'ne, Bütçe Şube Müdürü Adem Yılmaz'ın Hukuk Işleri Şube Müdürlüğüne, Muhabere Şube Müdürü Nihat Urgancı'nın Siber Suçlar Şube Müdürlüğü'ne, Trafik Müdürü Seyyit Cingöz'ün, Şehiriçi Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'ne, Siber Suçlar Şube Müdürü Ali Zeytin'in Bölge Trafik Şube Müdürlüğü'ne, Muhabere Şube Müdürü Yardımcısı İshak Çelik'in Muhabere Şube Müdürlüğü'ne getirildiği belirtildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196