Öne Çıkanlar Edirnespor türksat Emre Belözoğlu son dakika golü bursa Türkiyenin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması

Diyarbakır'da Polise ŞOK! Saldırı: 1 Yaralı

Diyarbakır'da meydana gelen silahlı saldırı olayında PKK'ın sözde gençlik ve asayiş birimi YDG-H üyesi olduğu öne sürülen bir grup polise silahlı saldırı düzenledi. Olay sırasında 17 yaşındaki bir örgüt üyesi vuruldu.

Diyarbakır'da Polise ŞOK! Saldırı: 1 Yaralı

Diyarbakır'da PKK'ın sözde gençlik ve asayiş birimi YDG-H üyesi olduğu öne sürülen bir grup polise silahlı saldırı düzenledi. Olay sırasında 17 yaşındaki bir örgüt üyesi vuruldu. 

Alınan bilgiye göre, olay Sur ilçesi Melik Ahmet Camii karşısı ile İskender Paşa Mahallesi olmak üzere iki değişik kısımda vuku buldu . Melik Ahmet Caddesi’nde eylem yapmak isteyen ve PKK’nın gençlik ve asayiş birimi olduğu belirtilen bir gruba polis araya girdi . Büyük Postane semti olarak önde gelen İskender Paşa Mahallesi’nin ara sokaklarına doğru kaçan yüzleri kapalı kişiler daha akabinde burada mevcut bulunan cadde ve sokaklara çıktı. Cadde üzerinde mevcut bulunan polis ekiplerine ateş açılması üzerine polis de karşılık verdi. Yaşanan çatışmada bir kişi yara aldı . 17 yaşında olduğu belirtilen yaralı, olay yerine çağrılan sıhhat ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Yaralanan kişinin kim olduğu yönünde veri (bilgi) alınamazken durumunun ağır olduğu açıklandı .

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196