Öne Çıkanlar Edirnespor türksat Emre Belözoğlu son dakika golü bursa Türkiyenin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması

CHP'li zabıtadan protestoculara biber gazı!

Yalova'da kesilen ağaçlar yüzünden ilçede olay çıktı. Kavşak ilçesinde çıkan olayların ardından CHP'li zabıta olaya müdahale etti ve gençlere biber gazı sıktı. biber Gazı bu aralar diğer partilerdede popüler sanırız.

CHP'li zabıtadan protestoculara biber gazı!
CHP'li zabıta gençlerle başa çıkamayınca çareyi biber gazında buldu. Yalova'da kavşak için kesilen ağaçlar yüzünden belediye meclisinde olaylar çıktı. Ağaç kesilmesini protesto etmek isteyen bir grup genç, zabıtalar tarafından yaka paça dışarı çıkartılıp biber gazıyla etkisiz hale getirildi. Yalova'da kesilen ağaçlar yüzünden ilçede olay çıktı. Kavşak ilçesinde çıkan olayların ardından CHP'li zabıta olaya müdahale etti ve gençlere biber gazı sıktı. biber Gazı bu aralar diğer partilerdede popüler sanırız.Biber gazından meclis üyeleri de etkilenince toplantı ertelendi. 
 Yalova Belediyesi'nin aralık ayı olağan toplantısı bugün yapıldı. Toplantıya ise kesilen ağaçlar damgasını vurdu. CHP'li belediyenin CHP'li meclis üyesi Faruk Kırtay üzerinde, "Atam senden özür diliyoruz" yazılı tşörtle toplantıya katıldı. Kırtay, Belediye Başkanı Vefa Salman'dan söz istedi. Ancak Başkan Salman, dilek ve temenniler bölümünde söz vereceğini söyledi. Ayağa kalkan Kırtay, "Siz yapmadınız ama ben sizin adınıza Atatürk'ten özür diliyorum" diyerek meclisi terk etti. 
 Meclis toplantısını izlemek için salonda bulunan bir grup genç, ellerindeki pankartları açarak Belediye Başkanı Salman'ı protesto ettiler. 
 Zabıta araya girerek yaka paça gençleri dışarı çıkarttı. Direnenler ise biber gazı sıkılarak etkisiz hale getirildi. Meclis üyelerinin de gazdan etkilenmesi üzerine toplantıya ara verildi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196