Öne Çıkanlar otomotiv göçük Fenerbahçe Futbol balıkesir

CHP bir kahvenin 40 yıl hatrı olur diyip oy isteyecek

Cumhuriyet Halk Partisi'nin İzmir'de kurduğu gönüllü ordusu (CHP) 7 Haziran seçimi öncesi bütün evlerin kapısını çalıp seçmene Türk kahvesi ikram edecek. CHP'nin dağıtacağı kahvelerin üzerinde '40 yıllık dostluğunuza ve güveninize talibiz' yazacak.

CHP bir kahvenin 40 yıl hatrı olur diyip oy isteyecek

 Cumhuriyet Halk Partisi'nin İzmir'de kurduğu gönüllü ordusu  (CHP) 7 Haziran seçimi öncesi bütün evlerin kapısını çalıp  seçmene  Türk kahvesi ikram edecek. CHP'nin dağıtacağı kahvelerin üzerinde  '40 yıllık dostluğunuza ve güveninize talibiz' yazacak. 


CHP İzmir'de evlerin kapısını gönüllülerle çalacak. Gönüllüler Genel Merkez'in gönderdiği, üzerinde 'Yaşanacak bir Türkiye' yazılı 5 bin tişörtü giyip, şapkaları takarak evlerin kapısını çalacak.

Gönüllüler, özellikle CHP'ye oy vermeyen seçmene gidip 20 gramlık poşetler halinde Türk kahvesi ikram edecek ve "40 yıllık hatırımız kalsın, oyunuzu bize verin" diyecek. 

Kahve poşetinin bir yüzünde '40 yıllık dostluğunuza ve güveninize talibiz' yazacak, diğer yüzünde ise CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun fotoğrafı üzerinde 'Türkiye'nin birleştici gücü' ifadesi yer alacak.

CHP genç seçmene kırmızı, beyaz renklerde plastik bileklik, kadın seçmene de fular hediye edecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196