Öne Çıkanlar İstanbul görüldü güreş trafik kazası açlık

Canı kuru fasulye pilav isteyince Maldivler'de bakın ne yaptı?

Recep İvedik 4 filminin vizyona girmesi için gün sayan Şahan Gökbakar'ın Maldiv Adaları'ında canı kuru fasulye pilav isteyince ünlü şovmen bakın ne yaptı? Çekimler için Maldivler'e gitti canı Türk yemeği çekti.

Canı kuru fasulye pilav isteyince Maldivler'de bakın ne yaptı?
Recep İvedik serisinin 4. filmi için Maldivler'de çekim yapan Şahan Gökbakar canı kuru fasülye pilav isteyince İstanbul'dan özel aşçı getirtti. Recep ivedik serisiyle gişe rekorları kıran Şahan Gökbakar yine bomba gibi gelmeye hazırlanıyor. Recep İvedik 4 filminin daha fragmanı ile rekor kıran filmin çok güldüreceği kesin.

Henüz fragmanıyla bile 3 milyonu aşkın kişi tarafından izlenen "Recep İvedik 4"ün çekimlerinin büyük bir bölümü Maldivler'de yapıldı. Şahan Gökbakar ve filmin yönetmeni olan kardeşi Togan Gökbakar; kalabalık bir ekiple çekimler için uzun süre Maldivler'de kaldı. Ancak ünlü komedyenin buradaki en büyük sorunu; aç kalmasıydı! Bölgenin yemeklerine bir türlü alışamayan Şahan Gökbakar, çareyi İstanbul'dan özel bir aşçıyı Maldivler'e getirtmekte buldu.

MANTI ZİYAFETİ DE ÇEKTİ
Aşçının yanına gelmesiyle rahat bir nefes alan ünlü komedyen, Maldivler'de kuru fasulye ve pilav ile mantı keyfi yaptı. Çekimlerin bitmesine kadar aşçıyı yanından ayırmayan Şahan Gökbakar, Türk yemekleri sayesinde tüm ekibine de ziyafet çektirdi. Bu arada Gökbakar, 90 kişilik ekibiyle gittiği Maldivler'de çekimler için Fun ile Robinson isimli 2 ayrı ada kapattı. Şahan Gökbakar, kardeşiyle ekipten ayrı bir
adada konakladı.

YENGEÇLERi TELEF ETTi!

İvedik'in yengeç saldırısına maruz kaldığı sahnenin çekimlerinde onlarca yengeç telef oldu. Bunun üzerine çekim yapılan adaya, Sri Lanka'dan yüzlerce yengeç getirtildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196