Öne Çıkanlar İstanbul açlık güreş görüldü trafik kazası

Bursa'da şok olay! İnek yatak odasına düştü.

Bursa'da akıllara zarar bir olay yaşandı. Tek katlı prefabrike evin çatısına çıkan inek, tavanın göçmesi sonucu yatak odasına düştü. Olayın gündüz meydana gelmesi faciayı önledi.

Bursa'da şok olay! İnek yatak odasına düştü.
Bursa'da çatıya düşen meşe palamutunu yemek için çatıya çıkan kendisini bir anda yatak odasında buldu. Tek katlı prefabrika olan evin çatısı ineğin ağırlığına dayanamayarak çöktü. Olayın gündüz meydana gelmesi kimsenin yaralanmamasını sağladı. 

Bursa’nın Karacabey ilçesinde ilginç bir olay yaşandı. İlçeye bağlı Yeniköy'de, orman kenarında Cevdet Karaçoban'a ait tek katlı prefabrike evin çatısına, bir ağaçtan meşe palamutları döküldü.

Evin üst bölümündeki yamaçtan geçen inek, bunları görünce çatıya atladı. Hayvanı taşıyamayan çatının bir bölümü delinirken inek yatak odasına düştü.

FACİADAN DÖNÜLDÜ’

Ev sakinlerinden Ömer Karaçoban, olayın gündüz yaşanmasının bir faciayı engellediğini söyledi.

Yatakta biri olsa bunun sakatlanmayla sonuçlanabileceğine dikkati çeken Karaçoban, "Herhalde hiç kimse yatakta yatarken üzerine düşen inek yüzünden sakat kalmak istemez. Sesi duyup içeri koştuğumuzda bakınan bir inek görünce önce olayın nasıl olduğunu çözmeye çalıştık. Sonrasında hepimiz bu komik duruma güldük" diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196