Öne Çıkanlar Direnmek Burhaniye yerel ürünler Ahmet Can Burcu Ali Haydar Konca

Bülent Arınç Twitter'a saydırdı ama TT oldu

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç katıldığı bir etkinlikte sosyal medya kanallarından biri olan Twitter'a saydı döktü. Arınç'ın sözleri Twitter'da TT oldu ve gündemi baya meşgul etti.

Bülent Arınç Twitter'a saydırdı ama TT oldu
Başbakan yardımcısı Bülent Arınç, sosyal medya organı twitter'ı topa tuttu Kendisi Top Trend TT , Arınç twitter kullanmıyor mu, Bülent Arınç'ın twitterdan ne istiyor, sosyal medya ile alıp veremediğ ne

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bursa'da katıldığı bir etkinlik sırasında sosyal medya organı twitterı topa tuttu kendisi de top trend TT oldu. Arınç'ın osyal medyayı eleştirdiği konuşmasında "Twitter denilen rezalet" ifadesini kullanması, kendisini sosyal medya twitterda top trend yaptı. Hükümet olarak dini özgürlüklerin ve cemaatlerinden yanında olduklarını söyleyen, ve bu konuda sosyal medya üzerinden hükümete yapılan eleştirilere sert çıkan Arınç, "Bir kısım kendini bilmez adam, bizi şirk koşmakla bile itham ediyor, Twitter denilen rezaletin içerisinde" diye konuştu.

Bursa'da katıldığı bir etkinlikte konuşan Arınç, şu ifadeleri kullandı: "Bir cemaat bir topluluk bir hizmet hareketi daha çok mutu olabilir. Biz bunun teminatıyız. Buna yürekten inanan biz olmazsak teminat ortadan kalkar. Bunları söylüyoruz, herkes mesajı alıyor. Çok şükür, söylediklerimden dolayı 'Yanlış yaptım' demiyorum. Bir kısım kendini bilmez adam, bizi şirk koşmakla bile itham ediyor, Twitter denilen rezaletin içerisinde. Biz öyle şeylerle hamdolsun ki meşgul değiliz. Biz işin dini tarafını değil, siyasi tarafını söylüyoruz.Bir hükümet, dini özgürlüklerden yana olursa bir hükümet, dindarların dinini yaşamasına her zaman müsamahayla bakmışsa bunu bir temel insan hakkı olarak görüyorsa bu işin teminatı, siyaset kurumudur. Biz bugün gidelim, başımıza gelecekleri Allah korusun görmek mümkündür."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196