Öne Çıkanlar görevden Onsekiz tekne Dresden sıcakları

Bolu'da 120 polisin yeri değiştirildi!

17 Aralık operasyonu sonrasında yaşanan yer değiştirmeler ve atamalara yenileri eklenmeye devam ediyor. Bolu'da Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Mustafa Kızılkaya 120 polisin yerini değiştirdi. Peki kim bu polisler?

Bolu'da 120 polisin yeri değiştirildi!
17 Aralık operasyonu bu kez Bolu'da deprem etkisi yarattı. 120 polisin görev yerini değiştiren Emniyet Müdürü Mustafa Kızılkaya'da bölgeye yeni atanmıştı.

Şube müdürlerinden sonra dün de 120 polis görevden alındı. 17 Aralık ‘rüşvet ve yolsuzluk’ operasyonunun ardından Bolu Emniyet Müdürlüğü’nün başına Mustafa Kızılkaya getirildi. Ardından Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevinden alınarak Spor Şube Müdürlüğü’ne getirilen Kubilay Akgün, bu kez Pasaport Şube Müdürlüğü’ne atandı. Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne ise Pasaport Şube Müdürü Cenk Akgün getirildi. Emniyetteki görev yeri değişikliği dalgası bununla da sınırlı kalmadı. Aralarında başkomiser, komiser, komiser yardımcısı ve polislerin de bulunduğu 120 polisin görev yerleri değiştirildi. 50 polisin daha tasfiye edileceği öğrenildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196