Öne Çıkanlar bursa Bursaspor Olympiakos çanakkale Futbol

Bodrum'da bayrak krizi tırmanıyor

Bodrum'da bir vatandaşın siyah bir bezin üzerine yeşil renkte Arapça yazılar, Bodrum'u ayağa kaldırdı. Bayrağın IŞİD bayrağına benzeten vatandaşlar, teknedeki bayrağın indirilmesini istedi.

Bodrum'da bayrak krizi tırmanıyor

Bodrum'da bir teknede yaşayan adam, teknesine siyah bir bezin üzerine yeşil renkte Arapça yazıların olduğu bir bez astı. IŞİD bayrağına benzetilen bezin, vatandaşlar tarafından indirilmesi istendi. 

Bodrum'da bir vatandaşın siyah bir bezin üzerine yazdığı yeşil renkteki Arapça yazılar vatandaşların tepkisine neden oldu.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde teknede yaşayan bir vatandaşın siyah bir bezin üzerine yazdığı yeşil renkteki Arapça yazılar vatandaşların tepkisine neden oldu.
Bodrum Torba koyunda denizin üzerine yaptığı evde yaşanan Oktay Yıldız, baraka evinin üzerine siyah bezle yazdığı Arapça "Allah Birdir ve Hz. Muhammed Onun Elçisidir. Ona Biat Ediniz" yazısı vatandaşlar tarafında tepki çekti. IŞİD (Irak ve Şam İslam Devleti) bayrağına benzer olduğunu iddia eden vatandaşlar bayrağı indirmesini istedi.
Vatandaşların tepkisine maruz kalan Yıldız, barakanın evi olduğunu söyleyerek “ben bu bayrağı hakkımı aramak için bir buçuk günde diktim. Bir demir testeresi bulursam kesip indireceğim bayrağı. Ben bana gösterilen tepkileri on aydır çekiyorum. Ben bunlara bir şey demiyorum ama bende hakkım için yaşıyorum. Benim adresim burası ben burada yaşıyorum devlet bana nasıl ulaşacak. Bana devlet çık git diyor ama ben bu barakada yaşıyorum”dedi.
Vatandaşların tepkisi üzerine bayrağı indireceğini söyleyen Yıldız daha sonra teknesine binerek barakasından uzaklaştı. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196