Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül laiklik Halit Mermer çorlu Yalova Altınova

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı artık köşe yazarı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı Sabah Gazetesi'nde köeş yazarı oldu. "Yeni Türkiye yeni ekonomi" başlıklı yazıyla köşe yazarlığına 'merhaba' diyen Berat Albayrak bu işte başarılı olabilecek mi zaman gösterecek...

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı artık köşe yazarı
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak Sabah Gazetesi'nde köşe yazarlığına başladı. Turkuvaz Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanvekili Serhat Albayrak'ın da kardeşi olan Berat Albayrak "Yeni Türkiye yeni ekonomi " başlıklı köşe yazısıyla gazete okurlarına merhaba dedi.

Berat Albayrak 15 yıldır çeşitli pozisyonlarda 2007 yılından itibaren ise CEO olarak çalıştığı Çalık Holding'ten geçtiğimiz yılın Aralık ayı sonunda ayrılmıştı.

Albayrak ilk yazısında, Gezi ve 17 Aralık ile başlayan sürecin 'manidar' olduğunu belirterek, "Artık siyasetçisi, bürokratı, akademisyeni vs. herkes yeni Türkiye ile uyumlu olmalı ya da ülkenin önünde takoz olmaktan çıkmalıdırlar" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196