GÜNCEL:
Başbakan Erdoğan miting programı 6 Mart 2014 Ak Parti (AKP) miting programı
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın gün gün miting programına her zaman ilk olarak www.gazetebalikesir.com'dan ulaşabilirsiniz. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın tüm mitinglerini yine buradan canlı olarak izleyebiirsiniz. Ak Parti, CHP, MHP mitinglerini her zaman sitemizden canlı olarak izleyebiirsiniz. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bugün miting programına hızla devam edecek. Başbakan Erdoğan bugün Elazığ ve Malatya'da olacak.
Başbakan Erdoğan miting programı 6 Mart 2014 Ak Parti (AKP) miting programı Başbakan Erdoğan bugün nerede miting verecek? 
-BAŞBAKAN ERDOĞAN ELAZIĞ VE MALATYA'DA
-AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Elazığ Valiliği'ni ziyaret ediyor. İstasyon Meydanı'nda patisinin mitinginde konuşuyor.
-Başbakan Erdoğan, Malatya Valiliği'ni ziyaretinin ardından Belediye Meydanı'nda düzenlenen mitingde vatandaşlara sesleniyor.
Başakan'ın günlük miting programı her zaman sitemizde yayınlanmaktadır. Başbakan'ın günlük miting programına www.gazetebalikesir.com'dan ulaşabilir Başbakan'ın bugün nerede hangi ilde miting vereceğine kolayca ulaşabiirsiniz. 

CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
musa kbulut 6 ay önce

allahına kurban

EKPSS tercihleri ne zaman başlıyor? Hangi kadrolar...
EKPSS tercihleri ne zaman başlıyor? Hangi kadrolar boş? Engelli memur alımı ne zaman? EKPSS sonuçları ve...

Haberi Oku