Öne Çıkanlar Futbol spor yalova ziyaret haber

Başarılı bürokratlardan Dr. Aziz Alper Biten, Genel Müdür Yardımcılığına atandı

Sağlık Bakanlığında birçok görevlerde bulunan başarılı bürokrat Dr. Aziz Alper Biten, Yönetim Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Başarılı bürokratlardan Dr. Aziz Alper Biten, Genel Müdür Yardımcılığına atandı

İnsan odaklı çözümleri ve başarıları ile bürokrasi dünyasında adını duyuran Dr. Aziz Alper Biten, Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığı görevinde de sağlık alanındaki çalışmalarını genişletecek.

Sağlık Bakanlığında daha önce Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Kura İşleri Daire Başkanlığı ve İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı görevlerini yürüten Dr. Aziz Alper Biten Bakan Yardımcılığı danışmanlığı ve Bakan  yardımcılığıDanışmanlığının yanı sıra çeşitli komisyonlarda da görev alarak deneyimleriyle birçok projeye imza attı.

Dr. Aziz Alper Biten, her gün gelişen sağlık alanında uyguladığı çözüm odaklı politikalarla bakanlığın çalışmalarında insan odaklı çözümler üretmeye devam edecek.

07 Haziran 2015 tarihinde yapılan genel seçimlerde AK Parti'den Diyarbakır milletvekili aday adayı olan Dr. Aziz Alper Biten, 01 Kasım 2015 genel seçimlerinde ise Diyarbakır'dan AK Parti milletvekili adayı olmuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196