Öne Çıkanlar Şükrü Çavuş teslim oldu Derviş Eroğlu İtalya Serie A uyuyan ablasını öldürdü

Antalya'da 3 metrelik mavi köpekbalığı dehşeti!

Antalya'da 3 metre uzunluğunda olan korkunç mavi köpekbalığı yakalandı. Mavi köpekbalığı görenleri önce korkuttu sonra şaşırttı.

Antalya'da 3 metrelik mavi köpekbalığı dehşeti!

Okyanusun en yırtıcı hayvanlarından olan mavi köpekbalığı Antalya'da bulundu. Balıkçıların tekne ile çıktıkları avda oltaya takılan mavi köpekbelığı önce korkuttu. Dada sonra büyük uğraşlar ardından tekneye bağlanan mavi köpekbalığı kıyıya getirildi. "Pamuk köpekbalığı" olarak bilinen mavi köpek balığı görenleri şaşırttı. Yırtıcı hayvan yaklaşık 3 metre boyundaydı 200 kilo ağırlığıyla görenlerin ilgi odağı olmayı başardı.

 Antalya'da mavi köpekbalığı bulundu. Önce büyük bir korku veren köpekbalığı dehşeti nasıl farkedildi. İşte Köpekbalığı dehşeti kameralarda. Antalya'nın Demre İlçesi'nde tekneyle ava çıkan 2 balıkçı, oltayla 3 metrelik köpekbalığı yakaladı. Balıkçılar, saatler süren uğraş ardından 'pamuk köpekbalığı' olarak bilinen mavi köpekbalığını tekneye bağlayarak kıyıya çekti. Demre Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı İzzet Boztepe ile Antalya Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi MHP'li Rasih Şahin, 'Tuna 1' adlı 6 metrelik tekneyle Akdeniz'de mercan avına çıktı. 

Boztepe ve Şahin, Demre Taşdibi Plajı'nın yaklaşık 1- 1.5 kilometre açığında avlanırken, oltaya büyük bir balık takıldığını fark etti. Bir süre sonra oltaya takılanın köpekbalığı olduğunu anlayan balıkçılar, 'Pamuk köpekbalığı' olarak bilinen köpekbalığını tekneye almaya çalıştı. Balıkçılar, 2-3 saat süren çaba ardından iple teknenin arkasına bağladıkları köpekbalığını Taşdibi Plajı'na çıkardı. Demre Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı İzzet Boztepe ile Antalya Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi MHP’li Rasih Şahin, ’Tuna 1’ adlı 6 metrelik tekneyle Akdeniz’de mercan avına çıktı. Boztepe ve Şahin, Demre Taşdibi Plajı’nın yaklaşık 1- 1.5 kilometre açığında avlanırken, oltaya büyük bir balık takıldığını fark etti. Bir süre sonra oltaya takılanın köpekbalığı olduğunu anlayan balıkçılar, ’Pamuk köpekbalığı’ olarak bilinen köpekbalığını tekneye almaya çalıştı. Balıkçılar, 2-3 saat süren çaba ardından iple teknenin arkasına bağladıkları köpekbalığını Taşdibi Plajı’na çıkardı. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196