Öne Çıkanlar Futbol ERV Nene Hatun kadıköy Bilecik Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül

Ameliyat olan abisini görmeye gitti asansör boşluğuna düştü

Ameliyat olan abisini görmeye giden Yılmaz Öcal asansör boşluğuna düştü. Öcal sapasağlam iken hastanede hastanelik oldu. Güvenli görevlisi ile tartışırken kapının açılması sonucunda asansör boşluğuna düşen Öcal hemen tedavi altına alındı ve ameliyat edildi.

Ameliyat olan abisini görmeye gitti asansör boşluğuna düştü
Abisini görmek için hastaneye gelen Yılmaz Öcal güvenlik görevlisi ile yaşadığı tartışma sırasında aniden kapısı açılan asansörün boşluğuna düştü.

Ameliyat olan abisini görmek için hastaneye gelen Yılmaz Öcal güvenlik görevlisi ile yaşadığı tartışma sırasında aniden kapısı açılan asansörün boşluğuna düştü. Mersin'de ameliyat olan abisini görmek için hastaneye gelen 30 yaşındaki Yılmaz Öcal güvenlik görevlileri ile yaşadığı arbede sırasında aniden kapısı açılan asansörün boşluğuna düşerek ağır yaralandı. Yılmaz Öcal'ın ameliyat olan abisi hastaneye gelirken yemek getirmesini istedi. Abisinin yattığı yoğun bakım ünitesine elinde yemek poşetleri ile çıkan Yılmaz Öcal servise alınmayınca güvenlik görevlileri ile tartışmaya başladı. Yılmaz Öcal kapısı aniden açılan asansör boşluğuna 3.kattan düştü.

Yılmaz Öcal'ı kurtarmak için itfaiye ekiplerinden yardım istendi. Kurtarılarak acil servise götürülen Öcal ameliyata alındı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196