Öne Çıkanlar Basın İlan Kurumu (BİK) Bursa Büyükşehir Belediyesi atölye Musa Karagöz az ışık

Ablasını öldürdü daha sonra cenazesine gitti

Tekirdağ'da dün babasının evdeki av tüfeği ile ablasını öldüren minik çocuk bugün küçük kızın cenazesine katıldı. Hiçbir şeyin farkında olmayan minik B.Y bugün ifade verecek.

Ablasını öldürdü daha sonra cenazesine gitti
Tekirdağ’da feci bir olay. 5 yaşındaki erkek çocuğu B.Y., evdeki babasına ait av tüfeği ile oynarken Yağmur Y.’yi göğsünden vurdu. Küçük kız hastaneye kaldırıldı ancak tüm çabalara rağmen kurtarılamadı. Minik çocuk ise öldürdüğü ablasının cenazesine hiçbir şeyden habersiz olarak katıldı.

Tekirdağ’da 5 yaşındaki erkek çocuğu B.Y., babasının av tüfeğiile oynarken 9 yaşındaki ablası Yağmur Y.’yi vurdu. Küçük kız Yağmur doktorların tüm çabasına rağmen hayatını kaybetti. Küçük Yağmur'un cenazesinde 5 yaşındaki kardeşi de vardı.

Fabrika işçisi F ve A.Y.’nin 3 çocuğundan biri olan B.Y., babasının duvarda asılı olan namlusu kesilmiş av tüfeğini koltuğun üzerine çıkarak aldı. Çocuk tüfekle oynarken ateş aldı. Silahtan çıkan saçmalar B.Y.’nin ablası Yağmur Y.’nin göğsüne isabet etti. Yağmur büyük yara aldı ve eve gelen babası F.Y. tarafından otomobille Çorlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Yağmur Y. hastanede yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Baba F.Y.nin karakolda ifadesi alındı. Av tüfeğine de el konuldu. Tüfekle oynarken ablasının ölümüne neden olan B.Y. ise bir odada tutuldu. Küçük çocuğun bugün psikolog eşliğinde ifadesinin alınacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196