Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül yazılım kampı Bilecik trafik kazası Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü

Valilere 'Ramazan' talimatı!

Valilere seslenen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Ramazan’da mağdur olan, fakir olan, evinde sıkıntı çeken bütün vatandaşlarımıza el uzatınız. ” dedi.

Valilere 'Ramazan' talimatı!

Bakan Soylu, valilere Ramazan ayının kapıyı çaldığını söyleyerek, “Ramazan bir mağfiret ayı olduğu kadar özümüze yeniden sarılma, insanımızı yeniden kucaklama, kendimizi yeniden anlama ve aynı zamanda yardımlaşmanın, kardeşliğin, ötekine dokunmanın en önemli fırsatıdır. Özellikle sizlere büyük bir görev düşüyor, Ramazan’da mağdur olan, fakir olan, evinde sıkıntı çeken bütün vatandaşlarımıza sesleniyorum el uzatınız. Şehrinizin eşrafı olabilir, sivil toplum örgütleri olabilir, bir gün onlarla birlikte olunuz ama Ramazan’ın geri kalan bütün günlerinde devletin şefkatini bekleyen vatandaşlarımızla birlikte olunuz. Biz başka devletlere, ülkelere, milletlere benzemeyiz. Bizim hesabımız bu dünya değildir, bizim hesabımız öteki dünyadır” mesajını verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196