Öne Çıkanlar spor Futbol yalova ziyaret haber

Süleymanpaşa'da, 100. Yıl Mahallesi Rekreasyon Alanı'nın temeli atıldı

Süleymanpaşa'da, 100. Yıl Mahallesi Rekreasyon Alanı'nın temeli atıldı

TEKİRDAĞ (AA) - Süleymanpa Belediyesi tarafından inşa edilen 100. Yıl Mahallesi Rekreasyon Alanı'nın temel atma töreni gerçekleştirildi.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, törende yaptığı konuşmada, 100. Yıl Rekreasyon projesinin Süleymanpaşalılara hayırlı olması temennisinde bulunarak, "Bin 200 metrekare toplam alana sahip, içinde çocuk parkı, açık hava spor salonu, seyir terası, açık ve kapalı çay bahçesi bulunan alanda halkımız rahat bir nefes alacak. Bu projeyi özel kılan ise mahalle sakinlerinin fikirleri alınarak hazırlanmış olması" dedi.

Eşkinat, proje tamamlandığında, rekreasyon alanının ekonomik açıdan her vatandaşa hitap edeceğini ifade ederek, "Seçim döneminde de söylemiştim, şimdi de söylüyorum. Belediyelerin yaptığı yerler uygun fiyatlı olmalı. Bu şekildeki çay bahçeleri ihaleleri en çok parayı verene verilmemeli. Öyle olunca 1 bardak çayı vatandaşım 2 liraya içiyor. Ben buna karşıyım. Projeyi gerçekleştirdikten sonra burada çay 2-3 lira değil 75 kuruş olacak" şeklinde konuştu.

Konuşmanın ardından, Eşkinat,  Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile birlikte 100. Yıl Rekreasyon Alanı'nın temelini attı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196