Öne Çıkanlar Akreditasyon Eğitim Semineri ameliyattan Alev Volkan Şen i cinayet

SGK Bilecik İl Müdürlüğü'nden bilgilendirme toplantısı

SGK Bilecik İl Müdürlüğü'nden bilgilendirme toplantısı

BİLECİK (AA) - Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında, SGK Bilecik İl Müdürlüğü yetkilileri Pazaryeri ilçesine bağlı Bozcaarmut köyünde vatandaşlara bilgilendirme toplantısı düzenledi.

SGK Bilecik İl Müdürü Celalettin Ateş, proğramda yaptığı konuşmada, vatandaşların sosyal güvenlik problemlerini dinleyerek çözümü için her türlü yardımı yapacaklarını açıkladı.

Vatandaş odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde çalıştıklarını ifade eden Ateş, şunları kaydetti:

"Bilecik Sosyal Güvenlik Kurumu olarak üzerimize düşen en önemli görevlerimizden birisi de insanımıza sosyal güvenlik uygulamalarının tanıtılması, hak ve yükümlülüklere ilişkin gerekli bilgilendirmeler yapılarak sosyal güvenlik bilincinin oluşmasını sağlamaktır. Sosyal güvenlik insanların haklı olarak üzerinde durduğu önemli bir konu. Sosyal güvenlik, sizi ve ailenizi tüm zor durumlara karşı koruyan ve sizi bu gibi zor durumlarda destekleyen etkin, hızlı, kaliteli ve sürdürülebilir sistemler bütünüdür. Sigortalı olarak çalışmak, hayatın çeşitli risklerine maruz kalmanız durumunda size uzatılacak sıcak bir yardım elini garanti eder."

Anahtar Kelimeler:
SgkSosyalPazaryeri

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196