Öne Çıkanlar Akreditasyon Eğitim Semineri ameliyattan Alev Volkan Şen i cinayet

Pancar Ekicileri Kooperatifi Genel Kurulu

- Mevcut başkan Özgen, güven tazeledi

Pancar Ekicileri Kooperatifi Genel Kurulu

KIRKLARELİ (AA) - Alpullu Pancar Ekicileri Kooperatifi genel kurul toplantısı yapıldı.

Alpullu belde meydanında 3 listenin katılımı ile gerçekleştirilen genel kurul toplantısına, Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı, Alpullu Belediye Başkanı Saim Kırcı, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin ile kooperatif üyeleri katıldı.

Panko Birlik Genel Müdürlüğü Kooperatif Uzmanı Levent Kayaalp'in divan başkanlığına getirilmesinin ardından saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu.

Faaliyet ve denetim raporları ile bilanço hesapları, gelir tablosu hesapları, üyelerin oylamasına sunuldu.

Mevcut başkan Ramis Özgen, Büyükmandıra Belediye Başkanı Sertaç Balyemez ve Mestan Aktop'un listeleri kapalı oylamaya sunuldu.

4 bin 614 üyenin oy kullandığı genel kurulda, 3 bin 267 oy alan Kooperatif Başkanı Ramis Özgen yeniden başkanlığa seçildi.

Özgen, genel kurulun ardından yaptığı konuşmada, yeniden kooperatif başkanlığına seçilmesinden dolayı mutluluk duyduğunu söyledi.

Kooperatif üyelerinin güvenini kazandığına inan Özgen, "Bir dönem daha üyelerimizin nezdinde güven tazeledik. Çok değerli pancar kooperatifi üyelerimiz hizmetin karşılığında oylarını şahsıma verdiler. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. Bundan sonra 4 yıl daha beraberiz. Onlara bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hizmet vermeye devam edeceğiz." diye konuştu.

Genel kurulda, Balyemez'in listesi bin 173, Aktop'un listesi ise 111 oy alırken, 58 oy geçersiz sayıldı, 5 oy ise boş çıktı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196