Öne Çıkanlar silahlı ve kar maskeli samsung-s6 edge Yetimler Gecesi Mağara Mahallesi tür işçiler

İstanbul Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısı

- Hendek Belediye Başkanı Püsküllü, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısını kınadı

İstanbul Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısı

SAKARYA (AA) - Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısını kınadı.

Belediye Başkanı Püsküllü, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye'nin zamankinden daha çok kucaklaşmaya, kenetlenmeye ve sağduyuyla hareket etmeye ihtiyacının olduğunu kaydetti.

Başkan Püsküllü, kandan beslenen ve amacı insanlar arasında kaos ve korku oluşturmak olan terörün bir kez daha alçak yüzünü gösterdiğini ifade ederek, şunları kaydetti:

"Terör eylemlerinin sonuncusunu dün gece İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yaşadık. Üzüntümüz derin, yüreklerimiz acı dolu. Ancak, yaşanan bu olaylar karşısında hepimiz sağduyulu olmak, birlik ve beraberliğimizi korumak, kenetlenmek ve terörle destekçilerine duruşumuzdan bir adım geri atmadan dik durmak zorundayız. Türkiye'nin içerisinden geçtiği bu kritik günlerde milletçe bir birimize her zamankinden daha sıkı sarılmalıyız. İstanbul’da ve ülkemizin değişik illerinde yaşanan terör saldırıları sonucu şehit olan asker ve polislerimize, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza, Allah'tan rahmet, ailelerine yakınlarına da sabır ve metanet diliyorum. Gün birlik ve beraberlik günüdür, gün sağduyu ile kenetlenme günüdür."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196