Öne Çıkanlar chp P8 Lite Elektirkleri kesilen çiftçiler gümrük yolunu kapattı kanlı ay tutulması Şans Topu

Hükümlüler takımlarını tribünden destekleyebilecek

- Kırklareli Cumhuriyet Başsavcılığı ile Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Kırklarelispor Kulubü arasında imzalanacak protokol ile Açık Ceza İnfaz Kurumunda bulunan hükümlüler, iç sahadaki karşılaşmalarda takımlarını destekleyecek

Hükümlüler takımlarını tribünden destekleyebilecek

KIRKLARELİ (AA) - Kırklareli Cumhuriyet Başsavcılığı ile Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Kırklarelispor Kulubü arasında imzalanacak protokol ile Açık Ceza İnfaz Kurumunda bulunan hükümlüler, iç sahadaki karşılaşmalarda takımlarını destekleyecek.

Cumhuriyet Başsavcısı İlyas Yavuz, ceza infaz kurumunda düzenlenen koruma kurulu toplantısında, açık cezaevinde kalan hükümlülere yönelik çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Kırklarelispor Kulübü ile imzalayacakları protokol kapsamında ceza infaz kurumunda kalan hükümlülerden 500'ünün takıma destek amacıyla iç saha maçlarına götürüleceğini bildiren Yavuz, bu çalışmanın Türkiye'de ilk olacağını kaydetti.

Bugüne kadar Türki̇ye'de hi̇ç yapılmamış bi̇rçok projeyi̇ hayata geçi̇rdi̇kleri̇ni̇ aktaran Yavuz, hükümlülerin takıma destek vereceğini kaydetti.

Protokol çalışmasını Adalet Bakanlığınca da olumlu karşılandığını aktaran Yavuz, ''Koruma Kurulunda aldığımız karar gereğince, hükümlülerimizi Kırklarelisporumuza destek vermek amacıyla maçlara götüreceğiz. Protokol ile hem Kırklarelispor desteklenmiş olacak hem de hükümlülerimizin moral ve motivasyonları artacak. Bu protokol gerçekten çok önemli'' şeklinde konuştu.Anahtar Kelimeler:
CezaFutbolHükümlü

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196