Öne Çıkanlar Futbol jandarma Kuran-ı Kerimi Güzel Okuma Yarışması Silivri ziyaret

Hendek Belediyesi'nde kalite denetimi

- Hendek Belediyesi'nde, ISO 9001:2008 belgesinin "Yeniden Belgelendirme" denetimi yapıldı

Hendek Belediyesi'nde kalite denetimi

SAKARYA (AA) - Hendek Belediyesinin 2013'te Uluslararası Belgelendirme Denetim Eğitim Merkezi (UDEM) tarafından almış olduğu ISO 9001:2008 belgesinin "Yeniden Belgelendirme" denetimi yapıldı.

Belediye toplantı salonunda, Gözetim Başdenetmeni Hakan Bartın ve Hendek Belediyesi temsilcileri, süreç takipçileri ile Kalite ve Strateji Geliştirme Koordinatörlüğü yetkililerinin katıldığı "Yeniden Belgelendirme" denetimi açılış toplantısı yapıldı.

Açılış toplantısında, Başdenetmen Bartın, denetimin genel programı hakkında bilgi verdi.

Hendek Belediyesini temsilen toplantıya katılan Gürkan Gürtemel ise, Bartın'a, sürecin işleyişi ve birimlerin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Daha sonra, denetim ekibi tarafından belirlenen birimlerde detaylı denetimlerin yanı sıra masa başında ve sahada da detaylı doküman incelemesiyle denetim sona erdi.

Başdenetmen Bartın, denetimin kapanış toplantısında, Hendek Belediyesi'nde kalite yönetim sisteminin her adımı ile uygulandığını ve sürekli gelişim mantığı ile ilerlediğini gördüklerini belirtti.

Bu olumlu gelişmeleri raporlarına yazacaklarını belirten Bartın, kalite çalışmalarını devam ettirdiği için üst yönetime teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196