Öne Çıkanlar silahlı ve kar maskeli samsung-s6 edge Yetimler Gecesi Mağara Mahallesi tür işçiler

GÜNCELLEME - Bilecik'te tüp gaz deposunda patlama

- Söğüt ilçesinde bir tüp gaz deposunda meydana gelen patlamanın ardından çıkan ve bir akaryakıt istasyonuna da sıçrayan yangın söndürüldü - Söğüt Belediye Başkanı Aydoğdu: - "Akaryakıt istasyonunda çalışan bir işçimiz yüzünden yaralandı. Durumu iyi. Şu anda itfaiye ekipleri soğutma çalışmaları yapıyor" - "Deponun kameraları var ama yangın nedeniyle bağlı olduğu bilgisayarlar tamamen yanmış. Yakında bulunan akaryakıt istasyonundaki kameralardan çıkış nedeni tespit edilmeye çalışılacak" YANGINLA İLGİLİ SON DURUM VE BELEDİYE BAŞKANI'NIN AÇIKLAMASI EKLENDİ

GÜNCELLEME - Bilecik'te tüp gaz deposunda patlama

BİLECİK (AA) - Bilecik'in Söğüt ilçesinde bir tüp gaz deposundaki patlamanın ardından çıkan yangın söndürüldü.

Alınan bilgiye göre, Cumhuriyet Mahallesi Bozüyük Caddesi, Söğüt-Bozüyük Küslük karayolu üzerinde bulunan bir tüp gaz deposunda gece, henüz belirlenemeyen nedenle meydana gelen patlamanın ardından yangın çıktı.

Yakındaki bir akaryakıt istasyonuna da sıçrayan yangın, itfaiye ekiplerinin yanı sıra Ulaştırma Tabur Komutanlığına bağlı askeri personelin de müdahalesiyle, günün ilk ışıklarıyla beraber söndürüldü. Ekiplerin soğutma çalışmaları devam ediyor.

Yangında, deponun yanındaki kullanılamayan iki katlı ev, halı yıkanan bir işyeri ile depo olarak kullanılan başka bir işyeri ve çevrede park halindeki çok sayıda araç zarar gördü.

Deponun içerisinde bulunan bir kamyon da tamamen yanarken, çevre mahallelerdeki bazı evlerin camları patlama nedeniyle kırıldı.

- "Şu anda itfaiye ekipleri soğutma çalışmaları yapıyor"

Söğüt Belediye Başkanı Halil Aydoğdu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yangının çıkış nedenin henüz belirlenemediğini bildirdi.

İtfaiye ekiplerinin gerekli çalışmayı yapacağını ve çıkış nedeninin araştırılacağını belirten Aydoğdu, "Deponun kameraları var ama yangın nedeniyle bağlı olduğu bilgisayarlar tamamen yanmış. Yakında bulunan akaryakıt istasyonundaki kameralardan çıkış nedeni tespit edilmeye çalışılacak. Akaryakıt istasyonunda çalışan bir işçimiz yüzünden yaralandı. Durumu iyi. Şu anda itfaiye ekipleri soğutma çalışmaları yapıyor." dedi.

Anahtar Kelimeler:
PatlamaYangınBilecik

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196