Öne Çıkanlar mani İpek acar açlık 1. Hasat Bayramı Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül

Ford Otosan çalışanları piknikte buluştu

- Ford Otosan Kocaeli Fabrikası tarafından düzenlenen etkinlikte, 15 bin 800 çalışan ve ailesi piknik yaptı

Ford Otosan çalışanları piknikte buluştu

KOCAELİ (AA) - Ford Otosan Kocaeli Fabrikası tarafından düzenlenen "Bi'Piknik Sefası" etkinliğinde, 15 bin 800 çalışan ve ailesi bir araya geldi.

Şirketten yapılan yazılı açıklamada, çalışanlar ve ailelerinin 3 hafta sonu boyunca Sapanca Meşelik Parkı'ndaki piknik organizasyonunda bir araya geldiği kaydedildi.

Toplamda 15 bin 800 çalışan ve yakınının organizasyonda doğayla buluştuğu ifade edilen açıklamada, Ford Otosan'ın "Sen Varsan Hayat Bizim" sloganıyla çalışanlarının sosyal hayatlarına da destek verdiği bildirildi.

Türkiye'nin otomotivde öncü kuruluşu Ford Otosan'ın çalışanlarıyla sosyal hayatta da bir araya gelerek organizasyonlar gerçekleştirmeye devam ettiği belirtilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Katılımcılar, 8 Mayıs, 15 Mayıs ve 22 Mayıs Pazar günleri Sapanca Meşelik Parkı'nda eğlenceli vakit geçirdiler. 'Bi'Piknik Sefası' organizasyonuyla Ford Otosan çalışanları aileleriyle doğayla iç içe ve eğlence dolu bir hafta sonu geçirdi. Organizasyonun ilk haftası 8 Mayıs'ta 4 bin kişi, 15 Mayıs'ta 7 bin kişi, 22 Mayıs'ta da 4 bin 800 kişi olmak üzere toplamda 15 bin 800 katılımcı eğlenceli vakit geçirdi."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196