Öne Çıkanlar akp Orkun Akman Şuayip Işıldak Şanlıurfa Şampiyonluk hedefi

DÜZELTME "Macera Park’ta Yaz Eğitimleri başlıyor" başlıklı haberimizin giriş paragrafında sehven yer alan "Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Davut Yüce" ibaresi "Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce" olarak düzeltil

DÜZELTME

SAKARYA (AA) - Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Başkanı Davut Yüce, Macera Park’ta Yaz Eğitimlerinin Pazartesi günü başlayacağını bildirdi.

Yüce, gazetecilere yaptığı açıklamada, yaklaşık 6 hafta sürecek eğitimler boyunca çeşitli branşlarda 350 öğrenciyi misafir edeceklerini belirterek, burada hem öğrenecek hem de eğleneceklerini söyledi.

Geçen eğitim öğretim döneminde, 6 bin öğrenciyi Macera Park'ta ağırladıklarını belirten Yüce, "Hamdolsun Macera Parkımız ile ilgili şehirde çok güzel bir algı var. Arkadaşlarımız ile birlikte spesifik projelerde buluşuyoruz. İnşallah her zaman olduğu gibi bu yaz da öğrencilerimiz kurslarımızdan fayda sağlayacak." ifadelerini kullandı.

Yüce, haftanın 6 günü merkezde eğitimlerin devam edeceğini belirterek, "Yaz kurslarımızda spor tırmanış, tasarım, fotoğraf çekimi, geleneksel okçuluk, akıl oyunları, ritim, değerler eğitimi ve maket yapımı branşlarında eğitimler olacak. Bu yaz çocuklarımız hem eğlenecek hem öğrenecek." diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196