Öne Çıkanlar Bilecik değerlendirme Bursa Afet Müdahale Planı toplantısı asker ve polis teşkilatına ziyaret Kuzey Irak

Dünya şampiyonundan Kesimoğlu'na ziyaret

Dünya şampiyonundan Kesimoğlu'na ziyaret

KIRKLARELİ (AA) - Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Dünya İşitme Engelliler Atletizm Şampiyonasında başarılı olan Yasin Süzen'i makamında kabul etti.

Kesimoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bulgaristan'da düzenlenen Dünya İşitme Engelliler Atletizm Şampiyonasında erkekler 400 metrede şampiyon olan Süzen'i tebrik etti.

Kırklareli'nin adını dünyaya duyuran Süzen'e teşekkür eden Kesimoğlu, "Bulgaristan'ın Stara Zagora kentinde düzenlenen Dünya İşitme Engelliler Atletizm Şampiyonasında Kırklarelimizi ve ülkemizi gururlandıran Yasin’i yürekten kutluyorum. Azimli ve istekli çalışması ile güçlü rakiplerini ardında bırakarak tüm engelleri aşan Yasin, Kırklarelimizin ve ülkemizin gururu oldu. Kendisine Kırklareli halkı adına teşekkür ediyorum. Bundan sonraki organizasyonlarda da bizlere bir çok gurur yaşatacağına inanıyorum" diye konuştu.

Kesimoğlu, Süzen’in başarısında başta ailesi olmak üzere emeği geçen herkesi kutladı.

Dünya şampiyonu olmasından dolayı büyük mutluluk yaşadığını ifade eden Süzen, Kırklareli’ni ve ülkemizi temsil etmenin gururunu yaşadığını dile getirdi.

Kesimoğlu, ziyaret sonrası Süzen'e çeşitli hediyede verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196