Öne Çıkanlar Kuran-ı Kerimi Güzel Okuma Yarışması Silivri jandarma yarışma tesettür

Çorlu TSO'dan Ankara'ya ziyaret

- Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sülün ve meclis üyelerinden oluşan heyet Tekirdağ milletvekillerini ziyaret etti

Çorlu TSO'dan Ankara'ya ziyaret

TEKİRDAĞ (AA) - Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Enis Sülün ve meclis üyelerinden oluşan heyet Tekirdağ milletvekillerini Ankara'da ziyaret etti.

Çorlu TSO Başkanı Sülün, yaptığı açıklamada, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) gerçekleşen ziyaretlerde AK Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ milletvekillerini ziyaret ettiklerini söyledi.

Tekirdağ için birliktelik mesajlarının verildiği ziyaretlerde milletvekillerinin tamamının ülkenin ve bölgemizin kalkınması için ellerinden gelen çabayı göstereceklerine vurgu yaptıklarını belirten Sülün, ''Çorlu, gelişen sanayisi ve büyüyen ticaret hacmi ile her geçen gün Trakya'nın lideri olma vasfını taşıyor. Ulusal ve uluslararası pazar payının arttırılarak Çorlu'nun bölgede önemli bir ticaret merkezi haline gelmesi ve bölgedeki rekabet gücünün artırılması, istihdamın artırılması, beşeri gelişme ve sosyal dayanışmanın güçlendirilmesi, bölgesel gelişmenin sağlanması ve kamu hizmetlerinde kalitenin ve etkinliğin artırılması için milletvekillerinden destek istedik'' dedi.

Sülün ayrıca, yapılan ziyaretlerde Çorlu TSO meclis üyelerinin de milletvekilleriyle istişare ederek bilgi alışverişinde bulunma imkanı yakaladığını kaydetti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196