Öne Çıkanlar Bursaspor Bilecik koyun hırsızlığı iddiası Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) hayatını

ÇOMÜ Eğitim Fakültesinin akademik kurul toplantısı

ÇOMÜ Eğitim Fakültesinin akademik kurul toplantısı

ÇANAKKALE (AA) - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesinin akademik kurul toplantısı yapıldı.
Rektör Prof. Dr. Yücel Acer, Anafartalar Yerleşkesi Süleyman Demirel Konferans Salonundaki toplantıda yaptığı konuşmada, fakültede öğrencilerin de dahil olduğu güzel projeler üretildiğini söyledi.
Bazı altyapı sorunlarını çözdükten sonra fakültenin çok daha büyük şeyler yapacağı konusunda şüphelerinin bulunmadığını belirten Acer, "Çok daha güzel noktalara geleceğiz. Üniversitemizde çok daha huzurlu bir ortam oluştuğunu gözlemleyebiliyoruz. Yönetim olarak, adalet ve hukuk anlayışını benimsiyoruz. Üniversitemiz için çalışan herkesin yanında yer aldığımızı da belirtmek isterim. Önümüze çıkan her engeli zamanla iyi niyetle ve çalışmayla aşacağız ve bu konuda mücadele etmeye hazırız." ifadelerini kullandı.Acer, esas amaçlarının bir tanesinin üniversitenin bilimsel niteliğini güçlendirmek olduğunu ifade ederek, şöyle konuştu:
"Bu konuda yaptığımız birçok temel çalışma oldu. Bunun sonuçlarını görmeye başladık. Üniversitemizin Türkiye'deki üniversiteler sıralamasında çok hızlı şekilde ileriye sıçramış olması, üniversitemizde yapılan şeylerin doğru yolda yapıldığını gösteriyor. Bu hepimizin ortak başarısıdır. Yönetim, sizlerin yapması gerekeni sizlerin yerinize geçerek yapamaz. Biz sadece sizlerin çalışmalarını kolaylaştırmaya ve desteklemeye çalışıyoruz. Bunun sonuçlarını da görmeye başlıyoruz. Akademik kalitemizde hızlı artışlar görüyoruz. Bunu daha da yaygınlaştırma ve güçlendirme arzusundayız."
Toplantıya akademisyenler katıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196