Öne Çıkanlar yanlışlıkla google play store zahide yetiş Alev THY Eurolegue A Grubu

Çocuklar ilk kez sinemayla buluştu

Çocuklar ilk kez sinemayla buluştu

KIRKLARELİ (AA) - Lüleburgaz’da bir mahallede dar gelirli ailelerin çocukları ilk kez sinemayla buluştu.

AK Parti Lüleburgaz 8 Kasım Mahalle sorumlularınca dar gelirli ailelerin çocuklarına yönelik sinema etkinliği düzenlendi.

Patlamış mısır ve içecek ikram edilen çocuklar, ilçedeki sinema salonunda "Angry Birds" filmini izledi.

AK Parti 8 Kasım Mahalle Koordinatörü Halil Türkoğlu, etkinliğin ardından, gazetecilere yaptığı açıklamada, ilk kez sinemayla buluşan çocukların çok mutlu olduklarını söyledi.

Çocukları sinema ile tanıştırıp keyifli vakit geçirmelerini sağladıklarını ifade eden Türkoğlu, çocukların topluma kazandırılması ve sosyalleştirilmesi gerektiğini belirtti.

Zaman zaman mahalle sakinlerine yönelik çeşitli etkinlikler düzenleyeceklerini aktaran Türkoğlu, "Onların mutluluğu bizleri de fazlasıyla mutlu etti. İmkanları kısıtlı olan aileler çocuklarını sinema gibi yerlere götürmekte zorluk çekiyor. Bizde partimizde görevli olduğumuz mahallemizin imkanı kısıtlı olan ailelerini tespit ederek böyle bir etkinlik düzenledik. Çocukların böylesi aktivitelerde topluma kazandırılması ve sosyalleştirilmesi gerekiyor. Her şey çok güzel oldu. Çocuklarımız eğlenip keyifli vakit geçirdi." diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196