Öne Çıkanlar Akreditasyon Eğitim Semineri Volkan Şen ameliyattan Alev i cinayet

Çınarcık Belediyespor'da Yılmaz dönemi

Çınarcık Belediyespor'da Yılmaz dönemi

YALOVA (AA) - Çınarcık Belediyespor Ahmet Yılmaz ile sözleşme imzaladı.

Kulüp binasında düzenlenen imza töreninde Çınarcık Belediyespor 2. Başkanı Mehmet Kılıçaslan, Genel Sekreter Erdinç Alaza ve Yeni Teknik Direktör Ahmet Yılmaz 2016-2017 sezonunun hazırlıkları ile ilgili değerlendirmede bulundu.

Kariyerinde daha önce Yalovaspor, Beykoz, Üsküdar ve Sarıyer takımlarını çalıştıran başarılı teknik direktör Yılmaz, Çınarcık Belediyespor'u hak ettiği yere getireceklerini söyledi.

Geçen sezon çok iyi bir takımı olan Çınarcık Belediyespor'un bir talihsizlikle şampiyon olamadığını dile getiren Yılmaz, şöyle konuştu:

"İnşallah bu sene Çınarcık layık olduğu yere gelecektir. Çok hırslı bir insanım, futbol oynadığım dönemde ve çalıştırdığım takımlarda hırslı olduğumu görüyorlardı. 90'lı yıllardan beri Çınarcık'a karşı bir sempatim vardı. Bu tesisleri gezdikten sonra Çınarcık'ın mevcut durumda olması benim çok gücüme gitti. Belediye Başkanımızın da yardımıyla bu takımı iyi bir seviyeye getireceğiz. Transfer çalışmalarına da başladık önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşacağız."

Kılıçaslan da Ahmet hocayla anlaşmaktan dolayı son derece memnun olduklarını belirterek, "Sevinçliyiz. Hocamızın yapısını, karakterini biliyoruz. Birlikte çalışarak Çınarcık Belediyespor'u iyi yerlere getireceğimize inanıyoruz. Yeni sezon hocamıza ve Çınarcık Belediyespor'a hayırlı olsun." dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196