Öne Çıkanlar Bilecik Valencia Basket Yolcu midibüsü Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin Şube Başkanı

CHP Bilecik Milletvekili Tüzün:

- "Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Bilecik'te de birlik bütünlüğü ve huzuru bozmaya yönelik provokasyonlara karşı herkesin uyanık olması gerekiyor"

CHP Bilecik Milletvekili Tüzün:

BİLECİK (AA) - CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Bilecik'te de birlik bütünlüğü ve huzuru bozmaya yönelik provokasyonlara karşı herkesin uyanık olması gerektiğini bildirdi.

CHP İl Teşkilatı yöneticileriyle Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret eden Tüzün, Meclis Başkanı Hakkı Aynur ve Yönetim Kurulu üyelerine görevlerinde başarılar diledi.

Tüzün, Ticaret ve Sanayi Odası'nın Bilecik'in gelişmesinde ve kalkınmasında lokomotif görevi üstlenmesi gerektiğini belirterek, bu konuda gerek Bilecik'te gerekse parlamentoda üzerine düşen her görevi yapmaya hazır olduğunu dile getirdi.

Daha sonra Bilecik Emniyet Müdürlüğü görevine yeni başlayan Ertuğrul Namal'ı makamında ziyaret eden Tüzün, burada yaptığı konuşmada ise şunları kaydetti:

"Bilecik asayiş ve huzurlu iller sıralamasında en üst sıralarda yer alıyor. Bilecikliler vatanına, milletine her zaman sahip çıktı. Bilecik’te huzurun korunması için CHP teşkilatı her zaman titiz ve dikkatli davrandı, bundan sonra da üzerimize düşen her şeyi yapacağız. Ülkemiz zor bir dönemden geçiyor. Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Bilecik'te de birlik bütünlüğü ve huzuru bozmaya yönelik provokasyonlara karşı herkesin uyanık olması gerekiyor."

CHP heyeti daha sonra Bilecik Valisi Süleyman Elban'ı da ziyaret edip yeni görevinde başarılar diledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196