Öne Çıkanlar silahlı ve kar maskeli samsung-s6 edge Yetimler Gecesi Mağara Mahallesi tür işçiler

BUDO'nun Büyükçekmece-Avşa seferleri başladı

- Seferler cuma, cumartesi, pazar ve pazartesi günleri Erdek-Avşa-Marmara Adası-Büyükçekmece güzergahında karşılıklı olarak gerçekleştirilecek

BUDO'nun Büyükçekmece-Avşa seferleri başladı

BURSA (AA) - Bursa Deniz Otobüslerinin (BUDO), Büyükçekmece-Avşa güzergahında karşılıklı seferleri başladı.

Bursa Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, planlanan tarifede, cuma, cumartesi, pazar, pazartesi günleri Erdek'ten saat 08.15'de kalkan ilk geminin rotası Avşa, Marmara Adası ve Büyükçekmece olarak belirlendi.

Avşa'dan saat 09.15'te, Marmara Adası'ndan 09.45'te hareket edecek gemi, 12.00'de Büyükçekmece'ye ulaşacak. Deniz otobüsü, Büyükçekmece'den de saat 12.15'de hareket ederek, aynı rotayı tersten izleyerek 16.00'da Erdek'e varacak.

Öte yandan, 24 Haziran'da başlayan Mudanya-Büyükçekmece hattında da seferler artırıldı. Yeni düzenlemeye göre, cuma 16.00, cumartesi ve pazar 08.30 ve 16.00'da Mudanya-Büyükçekmece, cuma 18.30, cumartesi ve pazar 10.30 ve 18.30'da Büyükçekmece-Mudanya seferleri gerçekleştirilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen BURULAŞ Genel Müdürü Levent Fidansoy, filoya iki yeni gemi daha eklemenin telaşında olduklarını belirterek, "BUDO ile Marmara Denizi'nin kuzey ve güneyini iki ayrı hatla birbirine bağladık. Gelecek yeni gemilerle Marmara Denizi'ne yeni destinasyonlar kazandıracağız." ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196