Öne Çıkanlar mani İpek acar açlık trafik kazası 1. Hasat Bayramı

"Boyunca Kitap Oku Bisikleti Kap"

- Ayvalık'ta uygulanan "Boyunca Kitap Oku Bisikleti Kap" projesi kapsamında, 14 okulda, 15 Ekim'den itibaren en fazla kitap okuyan öğrencilere bisiklet hediye edildi

BALIKESİR (AA) - Ayvalık Mili Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen 14 okulda, 15 Ekim'den itibaren en fazla kitap okuyan öğrencilere "Boyunca Kitap Oku Bisikleti Kap" projesi kapsamında, bisiklet hediye edildi.

İlçedeki 15 Eylül Ortaokulu'nun bahçesindeki ödül töreninde, 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerine bisikletleri Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Belediye Başkanı Rahmi Gençer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen ve Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan tarafından verildi.

Ayvalık Belediye Başkanı Gençer, kitap okuyan gençlerin derslerinde daha başarılı olduğunu ve sosyal ortamlarda kendilerini daha güzel ifade edebildiklerini söyledi.

Vakit buldukça kitap okuduğunu belirten Gençer, "Gençler, bizim geleceğimiz. Öğrencilerimize maddi ve manevi desteklerimizi sürdüreceğiz." diye konuştu.

Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Bilen de "Boyunca Kitap Oku Bisikleti Kap" projesiyle öğrencilerin kitap okuma alışkanlığını kazanmalarını amaçladıklarını ifade etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196