Öne Çıkanlar 112 ambulans Eski BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Eğlence mekanları şehit ailesine destek Ford Otosan

Bölge'de Sahte para şok yaşattı!

Düzce'de bir Esnaf 5 senedir ilk defa sahte para ile kandırıldığını ve bu şahsın rahat tavırları ile kendisini şok ettiğinianlattı. Antifiriz almak için 200 TL uzatan adamı geri çevirmeyip üstünü veren esnaf buna bin pişman.

Bölge'de Sahte para şok yaşattı!
 Sahte para ile esnafı kandıran vicdansızlar her yerde aranıyorlar. Sahte para şok'u Esnafı çıldırttı. Düzce’de 50 senelik esnafa düzmece nakit vererek antifriz alan şahıs, dükkanda mevcut bulunan emniyet kamerasına takıldı. Alışverişi lahza ve lahza çeken emniyet kamerasını ayrım etmeyen şahsın rahat tavırları ilgi topladı .Düzce'de bir Esnaf 5 senedir ilk defa sahte para ile kandırıldığını ve bu şahsın rahat tavırları ile kendisini şok ettiğinianlattı. Antifiriz almak için 200 TL uzatan adamı geri çevirmeyip üstünü veren esnaf buna bin pişman.
Olay, Düzce’de eski sanayi çarşısında taksi yağı, cam suyu ve antifriz satan bir dükkanda vuku buldu . Bisikletiyle dükkana gelen bir şahıs antifriz almak talep etti . 7 liralık antifriz alan şahıs, ücretini ise düzmece 200 TL’lik bankontla ödedi.
Bu alışveriş ise o lahza kayıtta olan emniyet kamerasına takıldı. Kamera kayıtlarında bisikletiyle antifriz almaya gelen şahıs rahat tavırlarla dükkan önüne gelerek bisikletini park ediyor. Dükkanda mevcut bulunan Kenan Güneş ve beraberinde çalışanlara antifriz almak niyetinde olduğunu diyor . Ardından da cüzdanından 200 TL’lik düzmece banknot çıkartarak aldığı antifirizin parasını ödüyor. Kasada duran eleman cüzdanından çıkarttığı paralarla düzmece 200 TL’nin nakit üstünü veriyor. Ve düzmece nakit ilke alışveriş yapan şahıs dükkandan çıkarak gözlerden kayboluyor.
Sahte parar ile gercekleşen alışverişin kurbanı olan Düzce eski sanayi sitesinde 50 senelik esnaf Kenan Güneş, “Küçük bir antifriz talep etti ’Bozuk param yok nakit bozar mısın’ diye belirtti . Bizde esnaf olarak gelen müşterinin talebini karşılamak zorundayız. 200 TL’yi aldım, nakitin üstünü verdim. Antifrizi de verdim bankaya gittiğimde nakit düzmece çıktı. esnaf arkadaşlar aldıkları paralarını çok fazla sık denetim etsinler" diye belirtti 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196