Öne Çıkanlar Akreditasyon Eğitim Semineri Volkan Şen ameliyattan Alev i cinayet

Bisiklet kiralayarak, kulübe gelir sağlıyorlar

- Balıkesir Süper Amatör Ligi temsilcisi Küçükköyspor yöneticileri kulübe gelir sağlamak amacıyla Ayvalık sahil bandında bisiklet kiralıyor

Bisiklet kiralayarak, kulübe gelir sağlıyorlar

BALIKESİR (AA) - Balıkesir'in Ayvalık ilçesinin en büyük mahallelerinden Küçükköy'ün Balıkesir Süper Amatör Ligi temsilcisi Küçükköyspor yöneticileri kulübe gelir sağlamak amacıyla Ayvalık sahil bandında bisiklet kiralıyor.

Küçükköyspor Kulübü Başkanı Murat Güren, AA muhabirine yaptığı açıklamada 4 tekerlekli bisikletler kiralayarak hem bölge turizmine katkı hem de sarı-kırmızı camianın kasasına ekonomik gelir sağlamayı hedeflediklerini söyledi.

Amatör kulüplerin gelir kaynağı bulmada çok sıkıntı çektiğini vurgulayan Güren, şunları kaydetti:

"Turizm sezonu süresince bölgemize gelen ziyaretçilerimize hem tatillerine hoş anılar bırakmak hem de kulübümüze gelir sağlamak istedik. Bu amaçla aile tipi 4 kişilik 10 adet, iki kişiliklerden de 11 adet olmak üzere 21 adet dört tekerlekli bisiklet satın aldık. Bunları 15 dakikası 10 liradan kiralıyoruz. Bu şekilde bölge turizmimize farklı bir renk, kulübümüze de ek gelir sağlıyoruz. Bisikletlerimizin üzerinde aynı zamanda Küçükköyspor'un amblemi bulunuyor. İlk günden itibaren baya ilgi gördü. İnşallah yaz sezonunda kasamıza iyi bir miktar para koyarız."

4 tekerlekli bisiklete binen vatandaşlarda sahil bandında yürümenin yanı sıra bisikletle gezmenin güzel olduğunu ifade ettiler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196