Öne Çıkanlar Bilecikte zincirleme trafik kazası Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir Etkileşimli Bilgilendirme Çalıştayı Teknik direktör Cengiz Bıyıklı Öğrenci servisi kaza

"Balkan Engellileri ile Tarihin Merkezinde Buluşuyoruz" etkinliği

- Etkinlik kapsamında engelliler belediyeyi ziyaret etti

EDİRNE (AA) - Fiziksel Engelliler Federasyonu tarafından devam eden "Balkan Engellileri ile Tarihin Merkezinde Buluşuyoruz" etkinliği kapsamında engelliler Edirne Belediyesini ziyaret etti.

Türkiye Fiziksel Engelliler Federasyonu Genel Başkanı Nedim Kılıç, etkinlikler kapsamında ziyaretlerinin devam ettiğini söyledi. Edirne halkının engellilere her zaman yardımcı olmaya çalıştığını aktaran Kılıç, etkinliklerini düzenlemede kendilerine yardımcı olan yetkililere teşekkür etti.

Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Çakır ise ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade etti. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ın talimatıyla engellilere yönelik çeşitli projelerin hayata geçirildiğini aktaran Çakır, "Edirne Belediyesi olarak bizlerin amacı engelsiz bir kent oluşturmak. Bu kapsamda birçok projemizi hayata geçirdik ve projelerimiz devam etmektedir. Edirne Belediyesi olarak engelli bireylerimizin sosyal yaşama en rahat şekilde adapte olmaları için elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret gösteriyoruz." diye konuştu.

Çakır, konuşmasının ardından "Balkan Engellileri ile Tarihin Merkezinde Buluşuyoruz" etkinliğini düzenledikleri için Kılıç'a plaket verdi.

Anahtar Kelimeler:
EngelliEtkinlikÖdül

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196